fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #24 – Lider w kontakcie z własnym autorytetem, podcast z Iwoną Sołtysińską

Słuchaj podcastu
Podcast 24

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.9 / 5. Ilość ocen: 14

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Intro

Po chwilowej nieobecności spowodowanej dużą ilością zmian w moim życiu prywatnym i zawodowym (o tym może powstanie krótki podcast), zapraszam Was serdecznie do najnowszego podcastu, nagranego w Krakowie z Iwoną Sołtysińską, psycholożką, konsultantką organizacji (zobaczcie informacje poniżej) ale też ekolożką, która na co dzień po Krakowie porusza się w pełni elektrycznych samochodem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nowoczesny Lider | Podcast (@nowoczesnylider) on

Czterdziestominutowy podcast z Iwoną, to zdecydowanie za mało czasu, aby dogłębnie poruszyć poruszane przez nią tematy, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie w przyszłości. Zachęcam również do wysłuchania wspomnianych w tym nagraniu podcastów o kompetencjach przyszłości oraz z tego z millenialsami.

O konferencji:  Władza i autorytet w zmieniających się organizacjach

28 maja 2019, Hotel Andel’s, Pawia 3, Kraków
http://www.wszechnica.uj.pl/konferencja

Raport

Wspomniany w podcaście raport „Organizacja w okresie dojrzewania” możesz pobrać tutaj.

Gość Iwona Sołtysińska

Iwona SoltysińskaIwona Sołtysińska

Psycholog, konsultant rozwoju organizacyjnego (Uniwesytet Jagielloński; Tavistock & Portman NHS Trust), certyfikowany trener zarządzania (certyfikat MATRIK i Edexcel International), coach (certyfikat PCC, International Coach Federation). Dyrektor merytoryczny Szkoły Trenerów i Centrum Doradczego Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju roli zawodowej (Role Consultancy), twórczym rozwiązywaniu problemów w grupie oraz coachingu zespołów. Facylituje pracę grup i zespołów zadaniowych. Konsultuje i prowadzi projekty badawcze i rozwojowe dla organizacji, szczególnie w obszarze rozumienia i zmiany kultury organizacyjnej.

Interesuje się pozaklinicznymi zastosowaniami psychoanalizy, a w szczególności psycho-społecznym rozumieniem dynamiki grup, organizacji i społeczeństw. Ukończyła zaawansowany kurs analizy dynamiki grupowej w Organisation for Promoting Understanding of Society (OPUS) oraz Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest członkiem i Reprezentantem OPUS w Polsce, co roku współorganizuje polskie i międzynarodowe warsztaty Group Relations, oraz badania społeczne Listening Post. Członek ISPSO (International Society for the Psychoanalytic Study of Organization), Instytutu Hanny Segal, współpracownik PCCA (Partners in Confronting Collective Atrocities).

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.9 / 5. Ilość ocen: 14

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 24