fbpx
Nowoczesny Lider
Podcast

Podcast #1 – Ten z millenialsami

Cześć

Zapraszam Was serdecznie do pierwszego podcastu w ramach projektu. Miałem w nim niebywałą przyjemność rozmawiać z Igą Malinowską oraz Mateusz Rybicki, którzy bardzo szczerze i odważnie opowiedzieli co dla nich, osób z pokolenia „millenialsów” jest ważne w przywództwie, czego oczekują od nowoczesnych liderów, a co ich od nich odpycha.


 

Iga zawodowo obraca się w sferach projektowania graficznego, koordynacji projektów marketingowych i organizacji eventów. Doświadczenie zdobywała w korporacjach i startup’ach w Warszawie i w Poznaniu, a obecnie współtworzy agencję marketingową Fullmoon. Radość w życiu przynosi jej joga, poranny spacer z psem, bliskość wody, iglastego lasu. Idzie swoją drogą, podążając za intuicją, czasem nawet szokując tym innych. Dąży do bycia tu i teraz oraz do minimalizmu.

Mateusz jest project manager w adchitects oraz współorganizator TEDxPoznań. Interesuje się ludzkimi historiami, projektowaniem oraz tym co piszczy w internecie. Motywowany przez ciekawość, oraz chęć przekuwania idei w działanie.

Podcast dostępny również na platformach

SpotifyiTunes

Sebastian

Od kilku lat jestem dyrektorem zarządzającym siecią centrów usług biznesowych firmy GSK, zlokalizowanych w Malezji, Kostaryce oraz w Polsce. Jedno z nich, centrum usług GSK IT w Poznaniu, otrzymało nagrodę dla najlepszej tego typu organizacji w Polsce oraz nagrodę Orły „Wprost” w kategorii liderów biznesu w regionie.

Jest mi również bardzo bliska idea odpowiedzialności społecznej liderów, którą przekuwam na zaangażowanie w projekty na rzecz budowania społeczności.

Poza projektem Nowoczesny Lider jestem również pomysłodawcą, organizatorem i mentorem podczas Poznań Mentoring Walk.

1 comment