fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #1 – Ten z millenialsami

Słuchaj podcastu
Podcast

Cześć

Zapraszam Was serdecznie do pierwszego podcastu w ramach projektu. Miałem w nim niebywałą przyjemność rozmawiać z Igą Malinowską oraz Mateusz Rybicki, którzy bardzo szczerze i odważnie opowiedzieli co dla nich, osób z pokolenia „millenialsów” jest ważne w przywództwie, czego oczekują od nowoczesnych liderów, a co ich od nich odpycha.


Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Iga zawodowo obraca się w sferach projektowania graficznego, koordynacji projektów marketingowych i organizacji eventów. Doświadczenie zdobywała w korporacjach i startup’ach w Warszawie i w Poznaniu, a obecnie współtworzy agencję marketingową Fullmoon. Radość w życiu przynosi jej joga, poranny spacer z psem, bliskość wody, iglastego lasu. Idzie swoją drogą, podążając za intuicją, czasem nawet szokując tym innych. Dąży do bycia tu i teraz oraz do minimalizmu.

Mateusz jest project manager w adchitects oraz współorganizator TEDxPoznań. Interesuje się ludzkimi historiami, projektowaniem oraz tym co piszczy w internecie. Motywowany przez ciekawość, oraz chęć przekuwania idei w działanie.

Podcast dostępny również na platformach

SpotifyiTunes

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 1