fbpx
Podcast #1 – Ten z millenialsami
Podcast

Podcast #1 – Ten z millenialsami

Cześć

Zapraszam Was serdecznie do pierwszego podcastu w ramach projektu. Miałem w nim niebywałą przyjemność rozmawiać z Igą Malinowską oraz Mateusz Rybicki, którzy bardzo szczerze i odważnie opowiedzieli co dla nich, osób z pokolenia “millenialsów” jest ważne w przywództwie, czego oczekują od nowoczesnych liderów, a co ich od nich odpycha.


Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Iga zawodowo obraca się w sferach projektowania graficznego, koordynacji projektów marketingowych i organizacji eventów. Doświadczenie zdobywała w korporacjach i startup’ach w Warszawie i w Poznaniu, a obecnie współtworzy agencję marketingową Fullmoon. Radość w życiu przynosi jej joga, poranny spacer z psem, bliskość wody, iglastego lasu. Idzie swoją drogą, podążając za intuicją, czasem nawet szokując tym innych. Dąży do bycia tu i teraz oraz do minimalizmu.

Mateusz jest project manager w adchitects oraz współorganizator TEDxPoznań. Interesuje się ludzkimi historiami, projektowaniem oraz tym co piszczy w internecie. Motywowany przez ciekawość, oraz chęć przekuwania idei w działanie.

Podcast dostępny również na platformach

SpotifyiTunes

Napisane przez
Sebastian