fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #1 – Ten z millenialsami

Słuchaj podcastu
Podcast

Cześć

Zapraszam Was serdecznie do pierwszego podcastu w ramach projektu. Miałem w nim niebywałą przyjemność rozmawiać z Igą Malinowską oraz Mateusz Rybicki, którzy bardzo szczerze i odważnie opowiedzieli co dla nich, osób z pokolenia „millenialsów” jest ważne w przywództwie, czego oczekują od nowoczesnych liderów, a co ich od nich odpycha.


Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Iga zawodowo obraca się w sferach projektowania graficznego, koordynacji projektów marketingowych i organizacji eventów. Doświadczenie zdobywała w korporacjach i startup’ach w Warszawie i w Poznaniu, a obecnie współtworzy agencję marketingową Fullmoon. Radość w życiu przynosi jej joga, poranny spacer z psem, bliskość wody, iglastego lasu. Idzie swoją drogą, podążając za intuicją, czasem nawet szokując tym innych. Dąży do bycia tu i teraz oraz do minimalizmu.

Mateusz jest project manager w adchitects oraz współorganizator TEDxPoznań. Interesuje się ludzkimi historiami, projektowaniem oraz tym co piszczy w internecie. Motywowany przez ciekawość, oraz chęć przekuwania idei w działanie.

Podcast dostępny również na platformach

SpotifyiTunes

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 1