fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Jak zostać członkiem rady nadzorczej

Słuchaj podcastu
Rada Nadzorcza

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś/zastanawiałeś się, jak zostać członkiem Rady Nadzorczej? Czy marzysz o wpływie na strategiczne decyzje w firmach i instytucjach? Jeśli tak to ten podcast zabierze Cię na podróż przez proces zdobywania miejsca w jednym z najbardziej wpływowych organów zarządzających.

O tym temacie miałem przyjemność porozmawiać z Tomaszem Magdą, który na codzień pomaga rekrutować doświadczone liderki i liderów to tego ważnego ciała doradczo-kontrolnego.

Tomasz Magda

Tomasz Magda od ponad 30 lat pracuje z właścicielami, radami nadzorczymi i zarządami wiodących spółek lokalnych oraz międzynarodowych. Specjalizuje się w doborze członków organów nadzorczych i zarządczych; często uczestniczy w procesach sukcesji oraz oceny kluczowej kadry.

Tomasz trzykrotnie był wybierany do globalnej rady dyrektorów Amrop, w której odpowiadał za komitet nominacji i ładu korporacyjnego. Jest absolwentem Uniwersytetu Columbia, USA, oraz IMD ze Szwajcarii, gdzie ukończył między innymi program „Trusted Advisor”.

Biegle posługuje się językami polskim i angielskim, intensywnie uczy się tureckiego.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 70