fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #25 – Jak zarządzać nierealistycznymi oczekiwaniami, podcast z Szymonem Maleckim

Słuchaj podcastu
Podcast 25

Zapraszam Cię serdecznie do podcastu z Szymonem Maleckim, który nie tylko jest na co dzień liderem, ale również pomaga łączyć liderów z firmami, poprzez firmę executive search, której jest właścicielem. Szymon jest również Konsulem Honorowym Wielkiego Księstwa Luksemburga w Krakowie.

W tym podcaście rozmawialiśmy o tym co zrobić gdy oczekiwania Twojego szefa są nierealistyczne, jak i również co zrobić gdy jesteś takim szefem, którego oczekiwania mogą wydawać się innym niemożliwe do osiągnięcia.


Zespół który ma przyjechać do Krakowa i ma koncert w Studiu Radia Kraków to Dock in Absolute. Zespół zagra 13  października. A Mr. Hublot, to film animowany za który Luksemburg dostał Oscara – dostał go w roku 2014.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Gość Szymon Malecki

Szymon MaleckiSzymon has over 20 years’ of experience in C-level management of international businesses responsible for sales, consulting, IT and HR. Until End of 2014 President of the Board of euroscript Polska (currently Amplexor). Inspired, set up and managed the Shared Service Centre of the Company in Kraków, focused on service management and customer service for the European markets.

Since 2014 owner of the executive search boutique firm Malecki Executive Search, specialized exclusively in the SSC/BPO Industry globally. 2012 -2016 Member of the Board of ASPIRE, the leading GBS Association in Poland, now Chair of its Legal Committee. Since 2012, Honorary Consul of the Grand Duchy of Luxemburg in Kraków.

In his career, he has recruited at least 450 people, the majority of whom still contribute to great, successful and well-motivated teams in Shared Service Centres and Financial Institutions worldwide.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

2 komentarze
 • Trochę się zawiodłem…

  Nie, nie treścią, bo rozmowa ciekawa, ale ja jako spec od projektów od razu przyjąłem, że chodzi o nierealistyczne oczekiwania tzw. stakeholderów w dużych projektach. Ja mam na to sporo patentów i liczyłem na jakieś nowe albo fajną polemikę.

  Lessons learned: czytać wcześniej opisy 🙂

  • Hej Igor, dziękuję serdecznie za informacje. Temat który Ty poruszyłeś jest również bardzo ciekawy, może też warto zrobić o nim podcast.
   Pozdrawiam,
   Sebastian

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 25