fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #23 – O kompetencjach przyszłości z Jowita Michalską

Słuchaj podcastu
Digital Skills

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.9 / 5. Ilość ocen: 12

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Intro

Zupełnie niedawno spotkałem się ze swoim kolegą, i podczas naszej dyskusji poruszył on dylematy, jakie ma jako ojciec syna, który za chwilę wybiera się na studia. Dylemat jest związany z tym, czego dzisiaj warto się uczyć, aby mieć możliwość realizowania się w pracy w niedalekiej przyszłości. Z Jowitą staraliśmy się dotknąć tego obszaru, i podzielić się naszymi przewidywaniami.

Gość

Jowita MichalskaJowita Michalska jest Prezesem Digital University, fundacji zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych, która współpracuje z MIT, Harvard Business School, Stanford University, NYU Stern oraz wieloma prelegentami i wykładowcami z całego świata.

Fundacja zajmuje się edukacją managerów w obszarze nowych technologii organizując: programy dla kadry zarządzającej, wyjazdy studyjne, warsztaty, szkolenia i konferencje.

Jowita jest też Ambasadorem Singularity University – amerykańskiego think-tanku edukacyjnego z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do stosowania technologii, które stawiają czoła wielkim wyzwaniom ludzkości.

 

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 23