fbpx
Podcast #23 – O kompetencjach przyszłości z Jowita Michalską
Podaj dalej

Podcast #23 – O kompetencjach przyszłości z Jowita Michalską

Digital Skills
Podaj dalej

Intro

Zupełnie niedawno spotkałem się ze swoim kolegą, i podczas naszej dyskusji poruszył on dylematy, jakie ma jako ojciec syna, który za chwilę wybiera się na studia. Dylemat jest związany z tym, czego dzisiaj warto się uczyć, aby mieć możliwość realizowania się w pracy w niedalekiej przyszłości. Z Jowitą staraliśmy się dotknąć tego obszaru, i podzielić się naszymi przewidywaniami.

Gość

Jowita MichalskaJowita Michalska jest Prezesem Digital University, fundacji zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych, która współpracuje z MIT, Harvard Business School, Stanford University, NYU Stern oraz wieloma prelegentami i wykładowcami z całego świata.

Fundacja zajmuje się edukacją managerów w obszarze nowych technologii organizując: programy dla kadry zarządzającej, wyjazdy studyjne, warsztaty, szkolenia i konferencje.

Jowita jest też Ambasadorem Singularity University – amerykańskiego think-tanku edukacyjnego z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do stosowania technologii, które stawiają czoła wielkim wyzwaniom ludzkości.

 

Napisane przez
Sebastian

Dodaj komentarz