fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #14 – O rozwoju talentów z Iwoną Bobrowską-Budny

Słuchaj podcastu
Rozwój Talentów

Podcast

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

 

Gość

IWONA BOBROWSKA-BUDNY

Dzień dobry

Nie wiem czy obchodzisz Walentynki, ale jeśli to potraktuj ten podcast jako prezent od nas, i podziel się nim z bliskimi Ci osobami. Miałem ogromną przyjemność nagrać go razem z Iwoną, i długo rozmawialiśmy o rozwoju talentów, marzeniach i o narzędziach, jakie pomogły nam lepiej poznać samych siebie, i które możemy Wam serdecznie zarekomendować. Pod spodem znajdziecie linki do kilku z nich. Podczas podcastu wspominamy również nagranie dotyczące holistycznego zarządzania talentami.

 

Talenty Iwony (według Gallupa)

  • Optymista
  • Współzależność
  • Organizator
  • Maksymalista
  • Czar

Talenty Sebastiana (według Gallupa)

  1. Communication
  2. Woo
  3. Strategic
  4. Arranger
  5. Responsibility

Iwona Bobrowska-BudnyCeniona za zrównoważone podejście oraz łatwość budowania relacji wspierających Klientów w dotarciu do potencjałów, talentów oraz drogi budowania Swojego Mistrzostwa Osobistego.

W pracy wykorzystuje wyniki analiz – FRIS®, Talentów wg. Instytutu Gallupa, Reeis Motivation Profile, TQM48, TalentQ, 15FQ+ oraz stosuje techniki komunikacyjne NVC i narzędzia z zakresu Zen Coachingu.

Pracuje z osobami szukającymi zrozumienia siebie i odkrycia sposobu na bycie szczęśliwym w pracy i życiu osobistym, od młodzieży wchodzącej na rynek pracy do doświadczonych menedżerów w roli prezesów/ministrów włącznie.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 14