fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 52: Ponadprzeciętna zdolność do adaptacji z Radkiem Drzewieckim

Słuchaj podcastu
Podcast 52

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.8 / 5. Ilość ocen: 17

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Wprowadzenie

Z Radkiem Drzewieckim miałem już przyjemność rozmawiać kilkakrotnie, i z tego co od Was usłyszałem, odebraliście je bardzo dobrze.

Dzisiaj ponownie w rytmie lean, Radek opowiada o tym jak możesz wypracować ponadprzeciętną zdolność do adaptacji i radzić sobie w turbulentnym, zmiennym środowisku pracy.

Webinar Strategia Lean & Leadership 734 – Jak efektywnie zarządzać w trudnych czasach

Zapraszam serdecznie do wysłuchania podcastu, i podzielenia się Waszymi wrażeniami w komentarzu. A jeśli podcast Ci się spodobał, podziel się nim ze swoimi znajomymi.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 53