fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 51: Kompetencje ważne w kryzysie z Tomaszem Gordonem

Słuchaj podcastu
Podcast 51

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 6

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Wprowadzenie

Tym razem miałem przyjemność rozmawiać z Tomaszem Gordon o tym jakie kompetencje dla liderów są ważne w kryzysie, ale również co dobrego może sam kryzys nam przynieść.

Zapraszam do wysłuchania tego podcastu, i mam nadzieję że będzie on dla Ciebie przydatny. Jeśli tak to podziel się nim ze znajomymi.

Posłuchaj innych podcastów

Gość

Tomasz Gordon

Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu, twórca i koordynator „Akademii Menedżera” – innowacyjnych studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, Toruniu i Warszawie, na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Ekspert testu osobowości zawodowej Master Person Analysis. Od ponad siedemnastu lat wspiera menedżerów, HR i działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Autor bestselleru „Nowa psychologia zarządzania” (Onepress)

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

1 komentarz

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 51