fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 51: Kompetencje ważne w kryzysie z Tomaszem Gordonem

Słuchaj podcastu
Podcast 51

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 6

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Wprowadzenie

Tym razem miałem przyjemność rozmawiać z Tomaszem Gordon o tym jakie kompetencje dla liderów są ważne w kryzysie, ale również co dobrego może sam kryzys nam przynieść.

Zapraszam do wysłuchania tego podcastu, i mam nadzieję że będzie on dla Ciebie przydatny. Jeśli tak to podziel się nim ze znajomymi.

Posłuchaj innych podcastów

Gość

Tomasz Gordon

Tomasz Gordon – certyfikowany trener biznesu, twórca i koordynator „Akademii Menedżera” – innowacyjnych studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, Toruniu i Warszawie, na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Ekspert testu osobowości zawodowej Master Person Analysis. Od ponad siedemnastu lat wspiera menedżerów, HR i działy sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Autor bestselleru „Nowa psychologia zarządzania” (Onepress)

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 6

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

1 komentarz

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 51