fbpx
Podcast 49: Dlaczego potrzebujemy liderów w czasach niepewności z Piotrem Prokopowiczem
Podcast 49

Podcast 49: Dlaczego potrzebujemy liderów w czasach niepewności z Piotrem Prokopowiczem

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 5

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

 Wprowadzenie

Jakich liderów chcą ludzie, a jakich potrzebują? Jakimi cechami odznaczają i odznaczali się najlepsi liderzy w czasach niepewności? Jakiego rodzaju działania mogą podjąć liderzy w czasach niepewności, żeby dać ludziom poczucie bezpieczeństwa?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, to posłuchaj podcastu z Piotrem Prokopowiczem.

Gość

Piotr ProkopowiczPiotr Prokopowicz – pogromca mitów menedżerskich, psycholog i socjolog organizacji, doktor nauk humanistycznych, naukowiec-praktyk, doświadczony menedżer, trener i mówca. Badacz i Post-Doctoral Fellow w Culture Lab na University of Maryland, współzałożyciel i Chief Scientist we Freenovation. Od kilkunastu lat, podróżując po całym świecie, bada i wdraża systemy zarządzania, które pozwalają ludziom i organizacjom osiągać sukces.

Autor i redaktor dziesiątek opracowań, książek i artykułów na temat zarządzania, publikowanych m.in. w amerykańskim wydaniu Harvard Business Review i Fast Company, doświadczenie praktyczne i akademickie zdobywał po obydwu stronach Atlantyku – w Waszyngtonie, Nowym Jorku, Kopenhadze, Halifax i Krakowie. Częsty gość i ekspert TOK FM, Rzeczpospolitej i Pulsu Biznesu, mówca TEDx w Polsce i za granicą. Wykładowca studiów International MBA oraz IT Business Management, adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jako doradca, mówca i trener pracował dla ponad setki organizacji międzynarodowych, m.in.: IBM, Motorola Solutions, Aon, Aviva, Bahlsen, Great Place to Work Europe, czy Greenpeace Polska. Członek Center for Evidence-Based Management oraz Society for Industrial and Organizational Psychology.

Jego pełne humoru, dowodów naukowych i konkretnych przypadków biznesowych wystąpienia na temat zarządzania i psychologii opisywane są najczęściej przez uczestników jako “otwierające oczy”.

Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek oraz pasjonat zarządzania (także własnym życiem) opartego na dowodach.

Dodatkowo

Wystąpień i wywiadów Piotra z TEDx i innych konferencji posłuchać można tutaj:

A oto kilka linków do jego tekstów i książek:

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry