fbpx
Podcast 36: Jak tango może pomagać liderom podcast z Agnieszką Gasperini
Podcast 36

Podcast 36: Jak tango może pomagać liderom podcast z Agnieszką Gasperini


Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena / 5. Ilość ocen:

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Agnieszkę miałem przyjemność poznać kilka lat temu podczas jednego ze spotkań CIONET. Gdy wtedy usłyszałem o pomyśle wykorzystania tanga do szkolenia dla liderów, to odniosłem się do tego pomysłu odrobinę sceptycznie.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nowoczesny Lider | Podcast (@nowoczesnylider) on

Ale mijały lata a Agnieszka kontynuowała swój projekt i warsztaty, w których wykorzystywała ten piękny taniec jako motyw przewodni.  Zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania podcastu (ostatniego nagranego w te wakacje), z którego możesz dowiedzieć więcej o jej projekcie, o niej samej i o innych projektach w które mój gość angażuje się na 1000%.

Jeśli udzielasz się społecznie to masz szansę otrzymać od niej zaproszenie na jej szkolenie (informacje pod spodem. Po wysłuchaniu podcastu napisz do niej na LinkedIn  co Cię zainspirowało w jej historii.

Zobacz informacje o szkoleniu z Agnieszką

Gość: Agnieszka Maria-Gasperini

Agnieszka Maria-GasperiniAgnieszka Gasperini, mgr ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentka studiów podyplomowych SWPS – Trenerzy Grupowi oraz UW w zakresie Ewaluacji projektów unijnych.

Aktywny trener, coach i mentor dla zespołów projektowych.Certyfikowany praktyk metodyk zarządzania projektami (PMP, ACP). Konsultant i trener z 20- letnim stażem przy realizacji międzynarodowych projektów. Aktywny Speaker i organizator wydarzeń biznesowych, takich jak seminaria, konferencje i kongresy, w zakresie zarządzania projektami i funduszy europejskich. Znajomość 6 języków pozwala jej na realizacje wielu projektów międzynarodowych.

Agnieszka jest członkiem założycielem (od 2002 roku) i byłym Prezesem PMI Poland Chapter. W latach 2015-2017 pełniła rolę PMI Region Mentor na Europę Centralną.

Agnieszka skupia się na rozwoju indywidualnym i zespołowym poprzez wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych oraz własnych talentów. Przez wiele lat była instruktorem tanga argentyńskiego i występowała na scenach teatrów. Znajomość różnej publiczności (biznes i kultura artystyczna) pomagają jej w kreowaniu innowacyjnych programów rozwojowych. Agnieszka prowadzi własną firmę LEADER TANGO, która w innowacyjny sposób łączy świat Przywództwa i Tanga Argentyńskiego.

  • Certyfikowany Kierownik Projektów – Project Manager Professional PMP
  • Certyfikowany Praktyk zwinnych metodyk PMI -ACP
  • Erickson Professional Coach ICF
  • Facylitator Teorii Zarządzania Relacjami SDI
  • Facilitator Associates Group CCL (Center for Creative Leadership)
  • Konsultant Biznesu, Trener, Mentor i Coach w obszarze przywództwa i zarządzania projektami
Napisane przez
Sebastian

Dodaj komentarz