fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 36: Jak tango może pomagać liderom podcast z Agnieszką Gasperini

Słuchaj podcastu
Podcast 36


Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Agnieszkę miałem przyjemność poznać kilka lat temu podczas jednego ze spotkań CIONET. Gdy wtedy usłyszałem o pomyśle wykorzystania tanga do szkolenia dla liderów, to odniosłem się do tego pomysłu odrobinę sceptycznie.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nowoczesny Lider | Podcast (@nowoczesnylider) on

Ale mijały lata a Agnieszka kontynuowała swój projekt i warsztaty, w których wykorzystywała ten piękny taniec jako motyw przewodni.  Zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania podcastu (ostatniego nagranego w te wakacje), z którego możesz dowiedzieć więcej o jej projekcie, o niej samej i o innych projektach w które mój gość angażuje się na 1000%.

Jeśli udzielasz się społecznie to masz szansę otrzymać od niej zaproszenie na jej szkolenie (informacje pod spodem. Po wysłuchaniu podcastu napisz do niej na LinkedIn  co Cię zainspirowało w jej historii.

Zobacz informacje o szkoleniu z Agnieszką

Gość: Agnieszka Maria-Gasperini

Agnieszka Maria-GasperiniAgnieszka Gasperini, mgr ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentka studiów podyplomowych SWPS – Trenerzy Grupowi oraz UW w zakresie Ewaluacji projektów unijnych.

Aktywny trener, coach i mentor dla zespołów projektowych.Certyfikowany praktyk metodyk zarządzania projektami (PMP, ACP). Konsultant i trener z 20- letnim stażem przy realizacji międzynarodowych projektów. Aktywny Speaker i organizator wydarzeń biznesowych, takich jak seminaria, konferencje i kongresy, w zakresie zarządzania projektami i funduszy europejskich. Znajomość 6 języków pozwala jej na realizacje wielu projektów międzynarodowych.

Agnieszka jest członkiem założycielem (od 2002 roku) i byłym Prezesem PMI Poland Chapter. W latach 2015-2017 pełniła rolę PMI Region Mentor na Europę Centralną.

Agnieszka skupia się na rozwoju indywidualnym i zespołowym poprzez wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych oraz własnych talentów. Przez wiele lat była instruktorem tanga argentyńskiego i występowała na scenach teatrów. Znajomość różnej publiczności (biznes i kultura artystyczna) pomagają jej w kreowaniu innowacyjnych programów rozwojowych. Agnieszka prowadzi własną firmę LEADER TANGO, która w innowacyjny sposób łączy świat Przywództwa i Tanga Argentyńskiego.

  • Certyfikowany Kierownik Projektów – Project Manager Professional PMP
  • Certyfikowany Praktyk zwinnych metodyk PMI -ACP
  • Erickson Professional Coach ICF
  • Facylitator Teorii Zarządzania Relacjami SDI
  • Facilitator Associates Group CCL (Center for Creative Leadership)
  • Konsultant Biznesu, Trener, Mentor i Coach w obszarze przywództwa i zarządzania projektami

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 36