fbpx
Podcast #27 – Dlaczego w WIELKICH firmach ludzie nie mogą doczekać się PONIEDZIAŁKÓW z Radkiem Drzewieckim
Lean

Podcast #27 – Dlaczego w WIELKICH firmach ludzie nie mogą doczekać się PONIEDZIAŁKÓW z Radkiem Drzewieckim

Podcast

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena / 5. Ilość ocen:

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Tytuł do tego podcastu pozwoliłem sobie zapożyczyć ze strony Radka, jest absolutnie fantastyczny. Niech Cię nie zrazi to, że nagranie trwa ponad godzinę, mój gość opowiada o budowaniu kultury organizacji z wykorzystaniem lean z taką pasją, że ta godzina minęła mi jak mgnienie oka.

https://radekdrzewiecki.pl/

Radek jest również autorem książki „Strategia Lean„, i zgodził się przeznaczyć 3 egzemplarze dla naszych słuchaczy, posłuchaj podcastu aby dowiedzieć się jak je otrzymać. Wspomniany przez mojego gościa raport „Badanie satysfakcji z pracy 2018” możecie pobrać tutaj.

Zbieżność nazwisk z Radkiem jest absolutnie przypadkowa 🙂

Gość

Radek DrzewieckiRadek Drzewiecki: „Moją misją jest inspirowanie ludzi, by nie marnowali swojego życia, a firm do stwarzania warunków, w których wszyscy mogą wygrywać. Od ponad 16 lat zajmuję się transformacjami lean. Doświadczenie zdobywałem współpracując z ponad 300 firmami. Ukończyłem The Polish Open University (tytuł MBA), Politechnikę Wrocławską, a także Porsche Lean Akademie w Stuttgarcie oraz kurs w Shingijutsu Global Co.

Wraz ze swoim zespołem stworzyłem autorski, 5-krokowy proces budowania Strategii LEAN oraz model przywództwa Leadership 734. A całość podsumowałem w książce “Strategia Lean – Dlaczego w WIELKICH FIRMACH ludzie nie mogą doczekać się PONIEDZIAŁKÓW?”, która odchodzi od stereotypowego postrzegania LEAN jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, a kładzie nacisk na autorski, 5-krokowy proces transformacji strategicznej. Jestem współzałożycielem start upu Sherlock Waste – aplikacji zmieniającej frustrację w innowację.

Moje motto to: „WIELKIE FIRMY, SZCZĘŚLIWI LUDZIE”.”

Newsletter

* wskazuje wymagane pola

Zaznacz w jaki sposób mogę się z Tobą skontaktować:

Możesz wyspisać się z tej listy w dowolnym momencie używając linka w stopce.

Używam Mailchimp jako platformy dla newslettera. Poprzez wciśnięcie guzika Zapisz, Twoje dane zostana wysłane do platformy Mailchimp. Więcej o zasadzie prywatności Mailchimp.


Napisane przez
Sebastian

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz