fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #26 – O różnorodności z Malwiną Faliszewską

Słuchaj podcastu
Diversity

Różnorodność jest faktem, wspieranie jej jest wyborem

Zapraszam Cię serdecznie do podcastu, w którym z Malwiną Faliszewską rozmawialiśmy o tym jak wspierać różnorodność, dlaczego to jest ważne oraz czy coś się zmieniło w społecznej świadomości w tym obszarze. Malwina jest również autorką książki Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą, do przeczytania której serdecznie zachęcam. Malwina była również speakerką podczas TEDxWarsawWomen, jest wystąpienie możecie obejrzeć pod spodem.

Wspomniane prze Malwinę w podkaście raporty The six signature traits of inclusive leadership i The diversity and inclusion revolution: Eight powerful truths.

Podcast

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Jeśli chcesz otrzymać książkę Malwiny z jej własnoręczną dedykacją, napisz do niej na adres [email protected] i podziel się swoją opinią na temat Gender Diversity lub radą, Twoim przepisem na temat budowania kariery. Dwie pierwsze osoby otrzymają nagrodę.

Mój gość

Malwina FaliszewskaMalwina Faliszewska Diversity & Inclusion Manager w Deloitte Central Europe, autorka książki „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, trenerka i coach, mówczyni 2018 TEDxWarsawWomen.

Wspiera ludzi w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Odpowiadała za procesy związane z rozwojem pracowników, promowanie różnorodności i budowanie kultury włączającej.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 26