fbpx
Podcast #26 – O różnorodności z Malwiną Faliszewską
Diversity

Podcast #26 – O różnorodności z Malwiną Faliszewską

Różnorodność jest faktem, wspieranie jej jest wyborem

Zapraszam Cię serdecznie do podcastu, w którym z Malwiną Faliszewską rozmawialiśmy o tym jak wspierać różnorodność, dlaczego to jest ważne oraz czy coś się zmieniło w społecznej świadomości w tym obszarze. Malwina jest również autorką książki Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą, do przeczytania której serdecznie zachęcam. Malwina była również speakerką podczas TEDxWarsawWomen, jest wystąpienie możecie obejrzeć pod spodem.

Wspomniane prze Malwinę w podkaście raporty The six signature traits of inclusive leadership i The diversity and inclusion revolution: Eight powerful truths.

Podcast

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Jeśli chcesz otrzymać książkę Malwiny z jej własnoręczną dedykacją, napisz do niej na adres [email protected] i podziel się swoją opinią na temat Gender Diversity lub radą, Twoim przepisem na temat budowania kariery. Dwie pierwsze osoby otrzymają nagrodę.

Mój gość

Malwina FaliszewskaMalwina Faliszewska Diversity & Inclusion Manager w Deloitte Central Europe, autorka książki „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, trenerka i coach, mówczyni 2018 TEDxWarsawWomen.

Wspiera ludzi w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Odpowiadała za procesy związane z rozwojem pracowników, promowanie różnorodności i budowanie kultury włączającej.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry