fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #26 – O różnorodności z Malwiną Faliszewską

Słuchaj podcastu
Diversity

Różnorodność jest faktem, wspieranie jej jest wyborem

Zapraszam Cię serdecznie do podcastu, w którym z Malwiną Faliszewską rozmawialiśmy o tym jak wspierać różnorodność, dlaczego to jest ważne oraz czy coś się zmieniło w społecznej świadomości w tym obszarze. Malwina jest również autorką książki Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą, do przeczytania której serdecznie zachęcam. Malwina była również speakerką podczas TEDxWarsawWomen, jest wystąpienie możecie obejrzeć pod spodem.

Wspomniane prze Malwinę w podkaście raporty The six signature traits of inclusive leadership i The diversity and inclusion revolution: Eight powerful truths.

Podcast

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Jeśli chcesz otrzymać książkę Malwiny z jej własnoręczną dedykacją, napisz do niej na adres [email protected] i podziel się swoją opinią na temat Gender Diversity lub radą, Twoim przepisem na temat budowania kariery. Dwie pierwsze osoby otrzymają nagrodę.

Mój gość

Malwina FaliszewskaMalwina Faliszewska Diversity & Inclusion Manager w Deloitte Central Europe, autorka książki „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, trenerka i coach, mówczyni 2018 TEDxWarsawWomen.

Wspiera ludzi w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Odpowiadała za procesy związane z rozwojem pracowników, promowanie różnorodności i budowanie kultury włączającej.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 26