fbpx
Podcast #19 – LinkedIn – kilka rad jak zbudować dobry profil
LinkedIn

Podcast #19 – LinkedIn – kilka rad jak zbudować dobry profil

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.8 / 5. Ilość ocen: 10

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Cześć, zapraszam Cię do kolejnego podcastu , w który mam przyjemność rozmawiać z Dominiką Mączką, współautorką bardzo przydatnego dokumentu “Poradnik z efektywnego działania na LinkedIn“.

Tak, zgadza się, ten podcast jest poświęcony największej na świecie platformie która łączy ze sobą firmy oraz profesjonalistów.

Poradnik

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaka jest najlepsza godzina publikowania Twoich wpisów, jakie są rekomendowane praktyki zbudowania dobrego profilu na LinkedIn czy też jakie są dodatkowe narzędzia, których możesz użyć w swojej codziennej pracy na tej platformie, to ten podcast jest dla Ciebie.

Dziękuję również zespołowi, który napisał poradnik i udostępnił go za darmo w sieci, i trzymam kciuki za jego odświeżoną wersję.

Dominiką Mączka – Content Marketing Maganger w Verseo. Od ponad pół roku zajmuje się planowaniem i tworzeniem strategii inbound marketingowej, w której jednym z głównych kanałów jest LinkedIn.

Dominika Mączka

Autorka poradnika „Jak skutecznie działać na LinkedIn?”, w którym wyjaśnia jak krok po kroku stworzyć profil (zarówno prywatny jak i firmowy) oraz nim zarządzać.

Poradnik powstał na podstawie doświadczenia firmy Verseo, dzięki czemu obejmuje kwestie związane z budowaniem wizerunku na LinkedIn, wykorzystaniem dodatkowych narzędzi i kont premium oraz przykłady automatyzacji działań sprzedażowych.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry