fbpx
Podcast #18 – O dylematach lidera z Karoliną Turostowską
Dylematy Lidera

Podcast #18 – O dylematach lidera z Karoliną Turostowską

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 6

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Wprowadzenie

Ten podcast dedykujemy liderkom i liderom, którzy właśnie otrzymali swoją pierwszą promocję. Mamy z Karoliną nadzieję, że pomoże Wam odnaleźć się w nowej roli.

Przejście ze stanowiska eksperckiego do liderskiego nie jest wcale takie oczywiste. I myślę że każdy kto przeszedł taką zmianę, po jakimś czasie odkrywa, ile rzeczy mógł zrobić inaczej. Autor tego bloga jest również tego przykładem 🙂

Gość

Karolina Turostowska

Karolina TurostowskaHR Manager, Trener, właściciel firmy HR Mania. Od ponad 12 lat związana jest z obszarem ZZL. Współpracowała z organizacjami głownie z branży telekomunikacyjnej i farmaceutycznej, przez ostatnich kilka lat odpowiedzialna była za zarządzanie zespołem HR Business Partnerów i zespołem Trenerów w kilkusetosobowej firmie.

Obecnie jako zewnętrzny konsultant wspiera managerów w rozwijaniu ich kompetencji liderskich i budowaniu zaangażowanych zespołów. Prowadzi również zajęcia dla przyszłych trenerów. Wierzy, że sukces skutecznych zespołów zależy od kompetencji lidera, który nimi zarządza a leadership jest jak matematyka – nie ma w nim żadnego sekretnego składnika, a jedyną zasadą jest konsekwentne robienie właściwych rzeczy we właściwy sposób.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply