fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 56: Jak strategicznie zadbać o dobrostan psychiczny pracowników

Słuchaj podcastu
Podcast 56

Zapraszam Cię do podcastu w którym z Dr Małgorzatą Wypych poruszamy niełatwym ale bardzo ważny i bardzo na czasie temat dobrostany psychicznego pracowników, którym pewnie znacie pod angielską nazwą well-being.

  • W jaki sposób pandemia wpłynęła na postawę firm wobec zdrowia psychicznego?
  • Co można zrobić z strategicznie, żeby zapewnić pracownikom wsparcie psychologiczne ?
  • Jakie są korzyści dla organizacji z tytułu pomocy pracownikom? Jakie jest ROI z inwestowania w projekty związane ze zdrowiem psychicznym?
  • W jakiej perspektywie można spodziewać się korzyści z takich projektów ?
  • Jakie są najlepsze praktyki w polskich organizacjach w zakresie wsparcia psychologicznego za pracowników?
  • Czym się różni wsparcie długoterminowe pracowników z trudnościami psychicznymi od wsparcia w incydentach krytycznych, w sytuacjach losowych ?
  • Jak można budować odporność psychiczna pracowników i dlaczego jest o wiele trudniejsze niż wsparcie w krótkich kryzysach.

Tego dowiecie się z naszej rozmowy z Gosią.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 11

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Małgorzata Wypych

Dr Małgorzata Wypych – Mental Health Center, psycholog, specjalista w zakresie interwencji psychologicznej i zarządzania stresem w incydentach o charakterze krytycznym (International Critical Incident Stress Foundation), specjalista w zakresie systemowego wsparcia psychologicznego w organizacjach, nauczyciel akademicki. Redaktor naukowy konferencji „Wsparcie psychologiczne w ratownictwie medycznym”, prelegent TEDx, autor kilkunastu publikacji z zakresu psychologii ratunkowej.

15 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki, 10 lat jako specjalista ds. wsparcia psychologicznego w ratownictwie medycznym, 500 i wykładów warsztatów z zarządzania kryzysami psychologicznymi dla organizacji, ponad 10 tys. przeszkolonych uczestników szkoleń i wykładów.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 11

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

2 komentarze

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 57