fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 56: Jak strategicznie zadbać o dobrostan psychiczny pracowników

Słuchaj podcastu
Podcast 56

Zapraszam Cię do podcastu w którym z Dr Małgorzatą Wypych poruszamy niełatwym ale bardzo ważny i bardzo na czasie temat dobrostany psychicznego pracowników, którym pewnie znacie pod angielską nazwą well-being.

  • W jaki sposób pandemia wpłynęła na postawę firm wobec zdrowia psychicznego?
  • Co można zrobić z strategicznie, żeby zapewnić pracownikom wsparcie psychologiczne ?
  • Jakie są korzyści dla organizacji z tytułu pomocy pracownikom? Jakie jest ROI z inwestowania w projekty związane ze zdrowiem psychicznym?
  • W jakiej perspektywie można spodziewać się korzyści z takich projektów ?
  • Jakie są najlepsze praktyki w polskich organizacjach w zakresie wsparcia psychologicznego za pracowników?
  • Czym się różni wsparcie długoterminowe pracowników z trudnościami psychicznymi od wsparcia w incydentach krytycznych, w sytuacjach losowych ?
  • Jak można budować odporność psychiczna pracowników i dlaczego jest o wiele trudniejsze niż wsparcie w krótkich kryzysach.

Tego dowiecie się z naszej rozmowy z Gosią.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 11

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Małgorzata Wypych

Dr Małgorzata Wypych – Mental Health Center, psycholog, specjalista w zakresie interwencji psychologicznej i zarządzania stresem w incydentach o charakterze krytycznym (International Critical Incident Stress Foundation), specjalista w zakresie systemowego wsparcia psychologicznego w organizacjach, nauczyciel akademicki. Redaktor naukowy konferencji „Wsparcie psychologiczne w ratownictwie medycznym”, prelegent TEDx, autor kilkunastu publikacji z zakresu psychologii ratunkowej.

15 lat doświadczenia jako nauczyciel akademicki, 10 lat jako specjalista ds. wsparcia psychologicznego w ratownictwie medycznym, 500 i wykładów warsztatów z zarządzania kryzysami psychologicznymi dla organizacji, ponad 10 tys. przeszkolonych uczestników szkoleń i wykładów.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

2 komentarze

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 57