fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast 45: Mózg w Kryzysie z Ewą Hartman

Słuchaj podcastu
Podcast 45 - mózg w kryzysie

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.4 / 5. Ilość ocen: 29

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Wprowadzenie

Zważywszy na aktualną sytuację kolejny podcast dotyka tematu radzenia sobie w kryzysie. Do nagrania zainspirował mnie wpis Ewy na LinkedIn. Jak nasz mózg działa w przypadku braku informacji, pewności i kontroli.

Gość

Ewa Hartmandr Ewa Hartman – certyfikowana trenerka metody HaertMath, Points of You, MTQ48, moderatorka Design Thinking. Wykłada na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie gdzie też jest kierowniczką studiów podyplomowych Neuro-przywództwo.

Zajmuje się tematyką zarządzania osobistą energią, radzenia sobie ze stresem oraz automotywacją, a podchodzi do zagadnień poprzez pryzmat neuro-nauki.
Pracuje głownie z korporacjami. Wybrani klienci to: EY, DHL, HPE, 3M, PZU Życie, Merck, USP Zdrowie, GE Healthecare i wiele innych.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

3 komentarze

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 45