fbpx
Podcast #29: Czy liderzy potrzebują niani – 21 000 osób uznało że tak – podcast Sylwią Królikowską
Podcast 29

Podcast #29: Czy liderzy potrzebują niani – 21 000 osób uznało że tak – podcast Sylwią Królikowską

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.9 / 5. Ilość ocen: 27

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Cześć, moim i Twoim gościem jest dzisiaj Sylwia Królikowska, psycholog biznesu, z zawodu trener biznesu, a z zamiłowania Superniania Liderów. Sylwia jest ekspertem z ponad 17-letnim doświadczeniem branżowym. W rozmowie podzieliła się najcenniejszymi lekcjami z zakresu zarządzania zespołem, które pomogły jej stać się Supernianią Liderów. Mnie w szczególności zachwyciły jej przykłady jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami jako lider/liderka.

Poniżej film o tym jak powiedzieć pracownikowi, że brzydko pachnie. Sylwia twierdzi w podcaście, że jest to jeden z najbardziej popularnych materiałów video na jej kanale YouTube.

Jeśli spodobała Ci się nasza rozmowa z Sylwią, to masz szansę zdobyć książkę Sylwii „Siedem Wyzwań Lidera„. Napisz prywatną wiadomość do Sylwii na LinkedIn, w której napiszesz kim dla Ciebie jest charyzmatyczny lider. Sylwia przygotowała tylko 5 sztuk książek do rozdania. Obowiązuje zasada: Kto pierwszy ten… ma książkę! 🙂

Sylwia KrólikowskaSylwia z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, ze specjalizacjami psychologia biznesu oraz zarządzanie zmianą, obecnie pisze doktorat z zakresu psychologii przywództwa i charyzmy.

Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in. Facebook, BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, Lufthansa, State Street, UBS, Valeo i wiele innych.

Najchętniej prowadzi szkolenia z zakresu prowadzenia tzw. „trudnych” rozmów z pracownikami – w swojej karierze przeszkoliła już ponad 21 000 menedżerów i liderów. Wspiera liderów w Polsce, Indiach, Malezji, na Filipinach oraz w Wielkiej Brytanii. Jest prezesem zarządu firmy doradczej Van Dahlen Group.

Napisane przez
Sebastian

Dodaj komentarz