fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #21 – O roli lidera w ekologii z Agnieszką Zdunek

Słuchaj podcastu
Rola Lidera w Ekologii

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 5

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Zapraszam Cię serdecznie do najnowszego podcastu, tym razem o ekologii i roli jaką Ty możesz mieć w promowaniu ekologicznego stylu życia, rozmawiałem z Agnieszką Zdunek. Agnieszka jest również podcasterką, i jej podcast Jest Zielono jest pierwszym polskim podcastem o ekologii.

Sondaż CBOS: 84 proc. Polaków dostrzega zagrożenia dla środowiska
38 proc. uczestników badania zauważa wpływ zmian klimatu na życie ludzi.*

Agnieszka Zdunek

Na zieloną stronę życia przeszła 7 lat temu. Od tego czasu tworzy receptury ekologicznych kosmetyków, mydeł, octów i środków czystości dla siebie, rodziny i znajomych.

Prowadzi „Warsztaty z naturalnego piękna”, na których uczy jak dbać o zdrowie i urodę w zgodzie z naturą i inspiruje do zmiany nawyków i zdrowego trybu życia. Tworzy naturalne mydła i unikatowe świece sojowe.

Nagrywa pierwszy w Polsce podcast ekologiczny Jest zielono. Jest współtwórcą ogrodu społecznego na Szelągu w Poznaniu, a wolnych chwilach remontuje starą, olęderską chatę z 1830 roku w przepięknej wsi Boruja.

Dla 18% Polaków walka ze smogiem jest kluczowym tematem**

* źródło: https://www.wnp.pl/parlamentarny/badania-opinii-i-rankingi/sondaz-cbos-84-proc-polakow-dostrzega-zagrozenia-dla-srodowiska,35415.html
** źródło: http://ciekaweliczby.pl/najwazniejsze_sprawy/

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Eksperci o Narzędziach i ProcesachOdcinków: 21