fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Podcast #21 – O roli lidera w ekologii z Agnieszką Zdunek

Słuchaj podcastu
Rola Lidera w Ekologii

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 5

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Zapraszam Cię serdecznie do najnowszego podcastu, tym razem o ekologii i roli jaką Ty możesz mieć w promowaniu ekologicznego stylu życia, rozmawiałem z Agnieszką Zdunek. Agnieszka jest również podcasterką, i jej podcast Jest Zielono jest pierwszym polskim podcastem o ekologii.

Sondaż CBOS: 84 proc. Polaków dostrzega zagrożenia dla środowiska
38 proc. uczestników badania zauważa wpływ zmian klimatu na życie ludzi.*

Agnieszka Zdunek

Na zieloną stronę życia przeszła 7 lat temu. Od tego czasu tworzy receptury ekologicznych kosmetyków, mydeł, octów i środków czystości dla siebie, rodziny i znajomych.

Prowadzi „Warsztaty z naturalnego piękna”, na których uczy jak dbać o zdrowie i urodę w zgodzie z naturą i inspiruje do zmiany nawyków i zdrowego trybu życia. Tworzy naturalne mydła i unikatowe świece sojowe.

Nagrywa pierwszy w Polsce podcast ekologiczny Jest zielono. Jest współtwórcą ogrodu społecznego na Szelągu w Poznaniu, a wolnych chwilach remontuje starą, olęderską chatę z 1830 roku w przepięknej wsi Boruja.

Dla 18% Polaków walka ze smogiem jest kluczowym tematem**

* źródło: https://www.wnp.pl/parlamentarny/badania-opinii-i-rankingi/sondaz-cbos-84-proc-polakow-dostrzega-zagrozenia-dla-srodowiska,35415.html
** źródło: http://ciekaweliczby.pl/najwazniejsze_sprawy/

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 5

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

EksperciOdcinków: 21