fbpx
Jakie są główne ryzyka, jeśli źle poprowadzimy cyfrową transformację
Lider w Rewolucji 4.0

Jakie są główne ryzyka, jeśli źle poprowadzimy cyfrową transformację

Podcast otwiera wprowadzenie Zofii Dzik, Prezes Fundacji Humanites, i całość nagrania powstała dzięki uprzejmości Zofii i we współpracy z tą fundacją.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.8 / 5. Ilość ocen: 4

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

 

W tym nagraniu możecie posłuchać jaką perspektywę mają moi goście na pytanie “Jakie jest główne ryzyko, jeśli źle poprowadzimy cyfrową transformację?” Zachęcam do słuchania do końca

Cześć,

Zapraszam Cię do najnowszego podcastu, i pierwszego z serii “Wydarzenia“. Miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w konferencji dla liderów biznesu, o tytule “Lider w Rewolucji 4.0. Przywództwo Oraz Człowiek i Technologia” , zorganizowanej przez Fundację Humanites, oraz niesamowitą Zofię Dzik oraz jej zespół.

Serdecznie Wam gratuluję tego wydarzenia, było bardzo inspirujące i poruszające.

Misją fundacji Humanites jest świadomy, szczęśliwy i wrażliwy społecznie człowiek. Wspierając rozwój jednostki i liderów wartości, fundacja również wspiera rozwój społeczeństwa i kapitału społecznego oraz jego transformację w obliczu globalnych trendów, a w szczególności skutków Rewolucji Technologicznej. Ważne jest, aby patrzeć kompleksowo na człowieka i jego rozwój w obszarach kluczowych u progu cyfrowej rewolucji: otwartość na uczenie się, dojrzałość emocjonalna, ciekawość świata i ludzi, krytyczne myślenie, wytrwałość, komunikatywność, przedsiębiorczość, współpraca, branie odpowiedzialności, wrażliwość.

Misję realizują w duchu afrykańskiego powiedzenia: „Potrzeba Całej WIOSKI, aby Wychować JEDNO DZIECKO” – jednego człowieka. Działają systemowo, w oparciu o autorski Nielinearny Model Rozwoju Społecznego, inicjując projekty będące dźwignią zmiany społecznej w czterech głównych obszarach naszej „Wioski”: Rodzinie, Pracy, Edukacji, Świecie Kultury i Mediów. Działania opierają na Spójnym Przywództwie™, które zakłada życie w zgodzie z podstawowymi wartościami, integrację życia zawodowego i prywatnego oraz wielowymiarowy rozwój człowieka w sferze: fizycznej, umysłowej, emocjonalnej i duchowej.

Podcast nigdy by się nie udał gdyby nie wspaniałe zaangażowanie i pomoc Joanny Rubin i Igi Malinowskiej z NewMoon marketing, które pomogły mi zaprosić wspaniałych gości, z którymi miałem olbrzymią przyjemność rozmawiać.

Przy okazji, Igę możecie również posłuchać w pierwszym nagranym podcaście “Tym z millenialsami

 

Goście

Goście, jakich macie możecie usłyszeć w podcaście:

  • Norbert Oczkowski, Dominikanin, podczas konferencji mówił o ważnym zagadnieniu w życiu człowieka, jakim jest sens życia.
  • Dariusz Użycki, autor książki “Czy jesteś tym, który puka?” oraz mentor, coach oraz regionalny szef w firmie Pedersen & Partners.
  • Piotr Gospodarczyk, Piotr prowadzi firmę, projekt o nazwie Szkoła Rytmu, i również jego występ mogły podziwiać osoby, które były obecne na konferencji.
  • Bożena Leśniewska, Członek Zarządu w Orange Polska, Bożena brała również udział w panelu “Jakie są szanse i zagrożenia Rewolucji 4.0? Lider w Rewolucji 4.0”
  • Grażyna Rzehak, Chief Operations & People Officer w Grupie Pracuj, Grażyna brała również udział w prezentacji raportu “Odpowiedzialność Rodzinna Biznesu” , który miał swoją Polska premierę podczas konferencji, a Grupa Pracuj.pl była partnerem, dzięki któremu ten projekt mógł zostać zrealizowany.
  • Piotr Beńke, Chief Technology Officer w firmie IBM Polska sp. z o.o. Piotr był również gościem w panelu “Jakie są szanse i zagrożenia Rewolucji 4.0? Lider w Rewolucji 4.0”.

 

 

View this post on Instagram

 

Wspanialy facet i rozmowca.

A post shared by Nowoczesny Lider | Podcast (@nowoczesnylider) on

Zapraszam serdecznie do wysłuchania podcastu, i do jego komentowania, daj mi znać, jaka jest Twoja odpowiedź na to zagadnienie.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry