fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Debata Forbes „Równa Firma”, czyli jak wyrównać szanse kobiet i mężczyzn

Słuchaj podcastu
Debata


W tym tygodniu miałem olbrzymią przyjemność uczestniczyć w debacie zorganizowanej przez Forbes Woman, której celem było przedyskutowania kodeksu dobrych praktyk, który ma wspierać równe prawa kobiet i mężczyzn w miejscu pracy.

Anna Kaczmarska
Foto: Przemysław Pokrycki / Redakcja Forbes

Zapraszam Cię do podcastu z Anną Kaczmarską, która przygotowała to bardzo ważne i inspirujące spotkanie. Więcej o samej debacie możesz poczytać na stronach Forbes.

„Równa Firma” - dyskusja nad kodeksem dobrych praktyk, Sebastian Drzewiecki, Sabre Corporation
Foto: Przemysław Pokrycki / Redakcja Forbes

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

WydarzeniaOdcinków: 8