fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Strategia Lean – szkolenie live

Słuchaj podcastu
Live_blog
Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

 

Dzień dobry.

Pobierz MateriałyObejrzyj nagranie

Zapraszam Cię na (podobno) pierwszy w historii live dotyczący strategii lean, który poprowadzimy dla Was razem z  Radkiem Drzewieckim. Wydarzenie jest zaplanowane na  17 października, a wszystkie detale są dostępne pod tym linkiem.

QRCode

Wierzę iż będzie będzie dużo merytorycznej treści związanej z budowaniem kultury w organizacji. Więcej informacji odnośnie tego wydarzenia w wideo poniżej ⬇️

🎧 Podcasty jakie udało się nam już wspólnie nagrać z Radkiem są dostępne tutaj.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

2 komentarze

Więcej z tej serii

WydarzeniaOdcinków: 9