fbpx
Global Mentoring Walk 2019
GMW

Global Mentoring Walk 2019

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Zapraszam serdecznie do najnowszego podcastu, i drugiego z serii wydarzenia. Tym razem zapraszam Was do wysłuchania, jakie wrażenia i emocje towarzyszyły uczestniczkom Global Mentoring Walk.

 

Global Mentoring Walk jest to niezwykły spacer, który tego samego dnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, odbywa się w wielu krajach na całym świecie. W Polsce od 2012 roku.

Idea Global Mentoring Walk jest bardzo prosta: podczas wspólnego spaceru uznani liderzy spotykają się z kobietami, które do tej roli aspirują. Lider doradza i wspiera swoją podopieczna. Dyskutują na temat swoich wyzwań zawodowych i dzielą się doświadczeniami, budując relację Mentor-Mentee. Ta relacja często nabiera charakteru długofalowego, a obie strony utrzymują regularny kontakt i kontynuują proces mentoringu we własnym zakresie

Tegoroczne spacer odbył się 9 marca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, a więcej informacji o wydarzeniu możecie znaleźć na stronie VitalVoices.pl

 

Chciałbym serdecznie pogratulować Dyrektor Zarządzająca Vital Voices Chapter Poland Elżbiecie Raczkowskiej oraz jej zespołowi za fantastyczną organizację oraz ciężką pracę jaką włożyły przygotowanie i realizację tego projektu.

Olbrzymie słowa uznania również dla mentorów, którzy ten sobotni dzień zdecydowali się spędzić ze swoimi mentee, pomagając im osiągnąć ich marzenia.

Podczas uroczystego otwarcia wydarzenia mieliśmy również szansę posłuchać występu zespołu Sasha Strunin Band, którego fragmenty możecie również usłyszeć w podcaście.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry