fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

IT Manager of Tomorrow

Słuchaj podcastu
IT Manager of Tomorrow

Podcast (seria wydarzenia)

Informacje o konferencji

IT Manager of Tomorrow 2019 to konferencja, której celem jest pokazanie i dyskusja nad rolą liderów IT. Roli, która nieustannie ewoluuje i nabiera coraz większego znaczenia w czasach, kiedy technologia staje się strategicznym komponentem każdego przedsiębiorstwa. W tym roku odbędzie się między 12 a 14 czerwca w Sopocie.

5 słuchaczy  podcastu może skorzystać ze zniżki przy rejestracji, korzystając z kodu NowoczesnyLider15.

IT Manager LogoKonferencję organizuje Fundacja Let’s Manage IT, znana z organizacji lokalnych spotkań społeczności liderów IT. ITMT to największe, doroczne wydarzenie Let’s Manage IT, które skupia aktywnych menadżerów IT, ludzi faktycznie zaangażowanych w rozwój branży. Sceną konferencji będzie centrum konferencyjne w położonym nad samym morzem hotelu Sheraton Sopot Hotel.

Program konferencji tworzą ludzie, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że skuteczny menedżer IT jest liderem, który dba o zespół i realizuje cele biznesowe za pomocą odpowiednich narzędzi i metod. Uczestnicy poprzednich edycji konferencji jako największe wartości wskazywali inspirującą atmosferę, networking i możliwość wymiany doświadczeń.

Trzy główne ścieżki tematyczne tegorocznej konferencji ITMT to:

  • Culture & People – jak zbudować silny zespół zdolny do współpracy.
  • Business – dostarczaj cele biznesowe.
  • Technologies – poznaj najnowsze trendy związane z narzędziami i metodami efektywnego zarządzania IT.

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

WydarzeniaOdcinków: 4