fbpx
IT Manager of Tomorrow
IT Manager of Tomorrow

IT Manager of Tomorrow

Podcast (seria wydarzenia)

Informacje o konferencji

IT Manager of Tomorrow 2019 to konferencja, której celem jest pokazanie i dyskusja nad rolą liderów IT. Roli, która nieustannie ewoluuje i nabiera coraz większego znaczenia w czasach, kiedy technologia staje się strategicznym komponentem każdego przedsiębiorstwa. W tym roku odbędzie się między 12 a 14 czerwca w Sopocie.

5 słuchaczy  podcastu może skorzystać ze zniżki przy rejestracji, korzystając z kodu NowoczesnyLider15.

IT Manager LogoKonferencję organizuje Fundacja Let’s Manage IT, znana z organizacji lokalnych spotkań społeczności liderów IT. ITMT to największe, doroczne wydarzenie Let’s Manage IT, które skupia aktywnych menadżerów IT, ludzi faktycznie zaangażowanych w rozwój branży. Sceną konferencji będzie centrum konferencyjne w położonym nad samym morzem hotelu Sheraton Sopot Hotel.

Program konferencji tworzą ludzie, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że skuteczny menedżer IT jest liderem, który dba o zespół i realizuje cele biznesowe za pomocą odpowiednich narzędzi i metod. Uczestnicy poprzednich edycji konferencji jako największe wartości wskazywali inspirującą atmosferę, networking i możliwość wymiany doświadczeń.

Trzy główne ścieżki tematyczne tegorocznej konferencji ITMT to:

  • Culture & People – jak zbudować silny zespół zdolny do współpracy.
  • Business – dostarczaj cele biznesowe.
  • Technologies – poznaj najnowsze trendy związane z narzędziami i metodami efektywnego zarządzania IT.

 

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

Książka Lider Wystarczająco dobry