fbpx
Nowoczesny Lider
Zmiana

8 kroków o których warto pamiętać przy wprowadzaniu zmiany

Dzień dobry

Zapraszam serdecznie do nowego podcastu, w ramach serii 5 minutowych piguł informacyjnych. Ten jest poświęcony zarządzaniu zmianą w oparciu o 8 kroków jakie opracował John Kotter.

John P. Kotter jest profesorem Harvard Business School. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą. Jest laureatem wielu nagród w dziedzinach zarządzania innowacją i przywództwa.  Kotter jest autorem kilkunastu książek przetłumaczonych na osiemdziesiąt języków, sprzedanych łącznie w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Jedną z nich jest „Moja góra lodowa się topi … 

8 kroków do transformacji organizacji
źródło: Harvard Business Review

Sebastian

Od kilku lat jestem dyrektorem zarządzającym siecią centrów usług biznesowych firmy GSK, zlokalizowanych w Malezji, Kostaryce oraz w Polsce. Jedno z nich, centrum usług GSK IT w Poznaniu, otrzymało nagrodę dla najlepszej tego typu organizacji w Polsce oraz nagrodę Orły „Wprost” w kategorii liderów biznesu w regionie.

Jest mi również bardzo bliska idea odpowiedzialności społecznej liderów, którą przekuwam na zaangażowanie w projekty na rzecz budowania społeczności.

Poza projektem Nowoczesny Lider jestem również pomysłodawcą, organizatorem i mentorem podczas Poznań Mentoring Walk.