fbpx
Podcast #3 – Mentoring – czy to działa?
Mentoring

Podcast #3 – Mentoring – czy to działa?

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 4

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Edyta Paul

Edyta PaulPilot zmian, trener w REHAU Polska, konsultant Concordia Design, praktyk. Inicjuje i koordynuje projekty, związane z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną, zarządzaniem zmianą, tworzeniem i wdrażaniem innowacji w dużych i małych firmach. Wykorzystuje narzędzia Agile, Design Thinking, Service Design i Systematic Inventive Thinking dla budowania kultury innowacji, tworzenia nowych produktów, usług, procesów i pozytywnych doświadczeń pracowników i klientów firm. Certyfikowany trener FRIS, trener zarządzania zmianą, praktyk Design Thinking. Dzieli się doświadczeniami na blogu www.edytapaul.pl

 

 

Ola Pszczoła

Ola PszczołaZałożycielka i CEO Bee Talents oraz marki Rocket Hive oferującej szkolenia dla rekruterów IT. W branży tech działa od 2010 roku, gdzie przeszła drogę od budowania prostej aplikacji mobilnej, do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej. Na co dzień, razem ze swoim zespołem, znajduje najlepsze talenty dla firm z branży IT w Polsce i za granicą, szkoli rekruterów oraz pokazuje swoim klientom jak dbałość o kulturę organizacyjną wspiera realizację ich celów biznesowych.

Prelegentka na wydarzeniach takich jak m.in.: Kongres Profesjonalistów HR, Warszawskie Dni Rekrutacji czy HR Camp, a także autorka artykułów poświęconych rekrutacji i employer brandingowi. “Szef HR” w roku 2014. Wielka fanka szkoły Sheryl Sandberg i Patty McCord.

 

Joanna Gacek-Sroka

Joanna Gacek-SrokaWłaścicielka marki PROPS. Stworzyła autorski projekt, w którym do każdego produktu dołącza odręcznie pisaną i spersonalizowaną kartkę. Pomysł pokochało już wielu. Współpracuje kilkoma sklepami stacjonarnymi oraz z Fundacją Mam Marzenie. Uczestniczka Dress For Success Poland oraz Poznań Mentoring Walk, pokazuje jak warto wykorzystać swój potencjał dzięki współpracy z mentorem.

Na co dzień energiczna i pełna pomysłów, kochająca thrillery medyczne. Ucząca się z sukcesów i porażek. Każde doświadczenie jest ogromem wiedzy dla Ciebie.

Napisane przez
Sebastian
Książka Lider Wystarczająco dobry