fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Anna Berczyńska | Inspirujące liderki i liderzy

Słuchaj podcastu
Anna Berczyńska

Dzień dobry,

Zapraszam Cię do kolejnego podcastu nagrane w serii „Inspirujące liderki i liderzy”. Tym razem miałem przyjemność porozmawiać z Anną Berczyńską, doświadczoną liderką która również znajduje czas na działania na rzecz lokalnych i krajowych społeczności.

Gość

Ania pełni rolę Dyrektorka Zarządzająca Globalnego Centrum Usług Wspólnych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w usługach wsparcia biznesu, konsultingu i procesach ciągłego doskonalenia. Prowadziła też swoją firmę przez ponad 6 lat

Anna Berczyńska
Anna Berczyńska

Posiada szerokie doświadczenie w zakładaniu Centrum Usług Wspólnych dla korporacji europejskich i amerykańskich z lokalizacjami na obszarze Ameryki Północnej, Australii i Europy.

Doświadczenie zdobywała m.in. tworząc długofalową strategię zarządzania personelem; Jest ekspertką w zakresie budowania zaangażowania w celu osiągnięcia wysokiego poziomu usług dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Poza praca angażuje się w różne inicjatywy, na przykład projekty Mentoring Walk lub w ABSL na rzecz rozwoju kompetencji i rynku talentów w sektorze SSC

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3.3 / 5. Ilość ocen: 4

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 5