fbpx
Anna Berczyńska | Inspirujące liderki i liderzy
Anna Berczyńska

Anna Berczyńska | Inspirujące liderki i liderzy

Dzień dobry,

Zapraszam Cię do kolejnego podcastu nagrane w serii “Inspirujące liderki i liderzy”. Tym razem miałem przyjemność porozmawiać z Anną Berczyńską, doświadczoną liderką która również znajduje czas na działania na rzecz lokalnych i krajowych społeczności.

Gość

Ania pełni rolę Dyrektorka Zarządzająca Globalnego Centrum Usług Wspólnych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w usługach wsparcia biznesu, konsultingu i procesach ciągłego doskonalenia. Prowadziła też swoją firmę przez ponad 6 lat

Anna Berczyńska
Anna Berczyńska

Posiada szerokie doświadczenie w zakładaniu Centrum Usług Wspólnych dla korporacji europejskich i amerykańskich z lokalizacjami na obszarze Ameryki Północnej, Australii i Europy.

Doświadczenie zdobywała m.in. tworząc długofalową strategię zarządzania personelem; Jest ekspertką w zakresie budowania zaangażowania w celu osiągnięcia wysokiego poziomu usług dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Poza praca angażuje się w różne inicjatywy, na przykład projekty Mentoring Walk lub w ABSL na rzecz rozwoju kompetencji i rynku talentów w sektorze SSC

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3.7 / 5. Ilość ocen: 3

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply