fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Piotr Dziwok | Inspirujące liderki i liderzy

Słuchaj podcastu
Piotr Dziwok

Na nagranie z Piotrem umawialiśmy się już w 2019 roku, jednak obowiązki zawodowe jednej lub drugiej strony skutecznie pokrzyżowały nasze plany.

Cieszę się ogromnie że finalnie udało się nam nagrać ten podcast, naprawdę warto było na niego poczekać. Zachęcam Cię serdecznie do jego wysłuchania, a jeśli uznasz go za interesujący, do podzielenia się nim z Twoimi znajomymi.

Piotr ma bardzo bogate doświadczenie liderskie, które rozwija od 1994 roku pracując w firmie Shell, gdzie od 2011 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy w Polsce.

Zapraszam serdecznie do wysłuchania naszej rozmowy.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.6 / 5. Ilość ocen: 37

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Gość

Piotr Dziwok

Piotr Dziwok jest Prezesem Zarządu Shell Polska od 2011 roku.

Od 1994 roku jest związany z Shell, gdzie pełnił wiele ról zarówno na poziomie regionalnym, jak i globalnym. Prowadził Shell Chemicals w Europie Środkowo-Wschodniej, pełnił również funkcję członka zarządu Shell Brazil i dyrektora Shell Chemicals w Ameryce Łacińskiej. Był także odpowiedzialny za marketing oraz wdrożenie zmian w Shell Global Fuel Cards.

Piotr Dziwok jest współtwórcą centrum Shell Bussiness Operations w Krakowie, gdzie przez ponad 6 lat obejmował funkcję Dyrektora Generalnego.


W maju 2017 roku objął stanowisko Dyrektora Generalnego globalnej funkcji Contracting and Procurement Operations, kontynuując swoje obowiązki Prezesa Zarządu Shell Polska.
Od wielu lat Piotr Dziwok aktywnie działa w strukturach ABSL (Association of Business Service Leaders / Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych) wspierając rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Od 2016 roku zajmował pozycję Wiceprezesa oraz Członka Zarządu ABSL w Polsce. W grudniu 2017 roku został wybrany na Przewodniczącego Rady Strategicznej ABSL, a w 2019 roku objął tę funkcję na kolejną kadencję.


W 2019 roku Piotr Dziwok dołączył do Rady Programowej Global Compact Network Poland, która gromadzi liderów firm zaangażowanych w odpowiedzialny biznes i działających w jednym z czterech priorytetowych obszarów: prawa człowieka, ochrona środowiska, prawa pracownicze, wolność od korupcji.


Jest absolwentem Politechniki Moskiewskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończył MBA w Carlson School of Minnesota.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 4.6 / 5. Ilość ocen: 37

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 4