fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Piotr Prokopowicz – Co nowego w dolinie krzemowej

Słuchaj podcastu
Piotr Prokopowicz

Czy Dolina Krzemowa znalazła swoją drogę w nowym modelu pracy? Czy innowację można robić zdalnie? Dowiesz się z tego podcastu.

Doktor Piotr Prokopowicz jest psychologiem i socjologiem organizacji, trenerem oraz mówcą, tatą dwóch córek oraz autorem kilku książek, jedną z nich jest „Lider wystarczająco dobry”, książka, która sprzedała się w liczbie ponad kilku tysięcy egzemplarzy.

https://soundcloud.com/nowoczesnylider/co-nowego-w-dolinie-krzemowej-dr-piotr-prokopowicz/s-YjlJ4TcCMFk?si=1848f65189ee4facac5580ff8a5ee222&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

W 2022 Piotr spędził kilka tygodni w Dolinie Krzemowej, gdzie prowadził badania dotyczące kultury organizacji w ramach współpracy ze Stanford University. Miał tam przyjemność rozmawiać z liderkami i liderami z takich firm jak Slack, Pixar Animation Studios czy też Xerox Parc.

W tym podcaście rozmawiam o jego wyjeździe, obserwacjach z wywiadów jakie przeprowadził oraz o tym kim jest lider wystarczająco obecny.

Live z Piotrem Prokopowiczem „Lider Wystarczająco Obecny

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 27