fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Krzysztof Kozakiewicz jest organizatorem jednych z najlepszych wydarzeń IT w Polsce które słyną nie tylko z doskonałej jakości wystąpień, nietuzinkowych speakerów ale również z bardzo zaangażowanej społeczności.

Jest również bardzo inspirującym liderem dla swojego zespołu, czym w podcaście dzielą się niektórzy jego członkowie, ale również dla społeczności jaką buduje konsekwentnie od wielu lat.

Konferencja IT Manager of Tomorrow
Konferencja IT Manager of Tomorrow

Wielokrotnie byłem świadkiem, jak swoim podejściem, energią oraz niesamowicie sympatyczną postawą wpływa pozytywnie na inne osoby. Jak wspomniał ktoś z jego zespołu, jedną z jego supermocy jest wydobywanie z innych tego co najlepsze.

Krzysztof Kozakiewicz i jego zespół z sukcesem realizują takie projekty jak Conlea, Let’s Manage IT, IT Manager Of Tomorrow oraz IT Manager Of Tomorrow Academy oraz Oper8IT.

Zapraszam serdecznie do wysłuchania podcastu z Krzysztofem, wierzę że będzie to dla Ciebie wartościowy czas, i będziesz miał okazję poznać ciekawego człowieka.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 28