fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Przemysław Zakrzewski | Inspirujące Liderki i Liderzy

Słuchaj podcastu
Przemysław Zakrzewski

Człowiek pełen pasji, otwarty na świat i starający się jak poprzedni rozmówca Waldek Olbryk, łączyć wiele światów.

Przemek Zakrzewski

Zapraszam Cię serdecznie do najnowszego podcastu z Przemysławem Zakrzewskim.

Uważa siebie za wielkiego pasjonata nowych technologii, któremu nie umknie żadna nowinka. Nie ma nic przeciwko temu, żeby technologia wkraczała w nasze życie, a nawet więcej, nie ma nic przeciwko temu, żeby technologia w którymś momencie była mądrzejsza od ludzi.

Zbudował od podstaw dział usług rozwoju i utrzymania aplikacji dla dywizji w grupie ABB. Później u technologicznego giganta zarządzał działem informatycznym. Obecnie jest liderem Korporacyjnego Centrum Technologii grupy ABB, gdzie naukowcy, inżynierowie, programiści zajmują się badaniami, jak i opracowywaniem produktów w zakresie elektryfikacji, automatyki przemysłowej i cyfryzacji.

Współodpowiedzialny za rozwój i utrzymanie chmurowej platformy ABB Ability będącej podstawą cyfrowych rozwiązań i IoT grupy ABB.

Absolwent Politechniki Łódzkiej oraz Executive MBA University of Warsaw / University of Illinois.

Zdobył tytuł Diament CIO Roku „Vox populi – vox CIO” w 2015 r.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Aukcja dla WOŚP

Decyzja o wsparciu serii podcastów prowadzonych przez Sebastiana wyniknęła z kilku powodów. Jednym z przesłań coffideas jest edukacja, w formie tzw nieformalnego microlearning’u. Odbywa się to podczas 15 minutowych, turbo rozmów przy najbardziej magicznym napoju czyli kawie.

Aukcja na Allegro

Dzielenie się tym co mamy np. wiedzą czy umiejętnością połączone z chęcią słuchania i wspierania rozwoju były kolejnymi spójnymi założeniami i wartościami jakie odnalazłem po naszej rozmowie. Uznałem, że warto połączyć pomysły i…. pojawiła się licytacja WOŚP. Czyli budowanie społeczności ludzi którzy …. Cieszą się czyjegoś sukcesu. Bardzo proste założenie a jednak czasem tak niełatwe do realizacji. Coffideas to pomysł na łączenie talentów, pasji i po prostu ludzi.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 10