fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy

Słuchaj podcastu
Paweł Łopatka

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3 / 5. Ilość ocen: 11

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Droga słuchaczko lub drogi słuchaczu, zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania rozmowy z Pawłem Łopatką, którego miałem przyjemność poznać bliżej podczas naszej wspólnej pracy w stowarzyszeniu ABSL. Rozmowa z Pawłem jest drugim nagraniem w ramach serii „Inspirujące liderki i liderzy„.

Paweł nie tylko zarządza dużą firmą ale znajduje również czas na działania pro-bono angażując się w najróżniejsze projekty społeczne.

Gość

Paweł ŁopatkaPaweł Łopatka – VP, Country Manager SoftServe Poland oraz członek Rady Strategicznej ABSL, odpowiedzialny za PR i Marketing. Doświadczony menedżer – zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, z umiejętnością prowadzenia projektów i angażowania ludzi w czasie ciągłych zmian. Konsultant strategiczny i doradca technologiczny w obszarach fin-tech, mediów i transformacji cyfrowej. Mentor środowisk startupowych w Polsce i na świecie. Były członek zarządu PMI Polska. Pasjonat zarządzania strategicznego, metodyk zwinnych, zarządzania ludźmi oraz innowacji. W 2018 roku został wybrany Menedżerem Roku w konkursie Fundacji Pro Progressio.

Paweł jest absolwentem Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Abertay w Dundee, a także studiów doktoranckich w dziedzinie zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Redknee, Nokia i BBC Scotland. W wolnym czasie praktyk sztuk walki, ale także fotograf, podróżnik i windsurfer. Lubi ryzyko, adrenalinę i innowacyjne pomysły, zawsze szuka nowych wyzwań oraz możliwości nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3 / 5. Ilość ocen: 11

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

2 komentarze
  • Też mam na imię Paweł, też ukończyłem Politechnikę Opolską (i nie tylko), też byłem w Wielkiej Brytanii (i robiłem różne rzeczy), też jestem z rocznika 8…0. Czy ma jeszcze szansę na dojście do czegoś? Interesujący podcast. Dziękuję Sebastianie.Dziękuję Pawle.

    • Cześć Paweł, jestem pewien że już wiele osiągnąłeś. I jestem pewien że jeszcze wiele przed Tobą. Rozwój w organizacjach czy też poza nimi to ciekawy proces, bardzo wiele zależy ale też trochę od szczęścia. Trzymam kciuki za Ciebie!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 2