fbpx
Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy
Paweł Łopatka

Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3.1 / 5. Ilość ocen: 8

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Droga słuchaczko lub drogi słuchaczu, zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania rozmowy z Pawłem Łopatką, którego miałem przyjemność poznać bliżej podczas naszej wspólnej pracy w stowarzyszeniu ABSL. Rozmowa z Pawłem jest drugim nagraniem w ramach serii “Inspirujące liderki i liderzy“.

Paweł nie tylko zarządza dużą firmą ale znajduje również czas na działania pro-bono angażując się w najróżniejsze projekty społeczne.

Gość

Paweł ŁopatkaPaweł Łopatka – VP, Country Manager SoftServe Poland oraz członek Rady Strategicznej ABSL, odpowiedzialny za PR i Marketing. Doświadczony menedżer – zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, z umiejętnością prowadzenia projektów i angażowania ludzi w czasie ciągłych zmian. Konsultant strategiczny i doradca technologiczny w obszarach fin-tech, mediów i transformacji cyfrowej. Mentor środowisk startupowych w Polsce i na świecie. Były członek zarządu PMI Polska. Pasjonat zarządzania strategicznego, metodyk zwinnych, zarządzania ludźmi oraz innowacji. W 2018 roku został wybrany Menedżerem Roku w konkursie Fundacji Pro Progressio.

Paweł jest absolwentem Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Abertay w Dundee, a także studiów doktoranckich w dziedzinie zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Redknee, Nokia i BBC Scotland. W wolnym czasie praktyk sztuk walki, ale także fotograf, podróżnik i windsurfer. Lubi ryzyko, adrenalinę i innowacyjne pomysły, zawsze szuka nowych wyzwań oraz możliwości nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply

komentarzy
  • Też mam na imię Paweł, też ukończyłem Politechnikę Opolską (i nie tylko), też byłem w Wielkiej Brytanii (i robiłem różne rzeczy), też jestem z rocznika 8…0. Czy ma jeszcze szansę na dojście do czegoś? Interesujący podcast. Dziękuję Sebastianie.Dziękuję Pawle.

    • Cześć Paweł, jestem pewien że już wiele osiągnąłeś. I jestem pewien że jeszcze wiele przed Tobą. Rozwój w organizacjach czy też poza nimi to ciekawy proces, bardzo wiele zależy ale też trochę od szczęścia. Trzymam kciuki za Ciebie!

Książka Lider Wystarczająco dobry