fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy

Słuchaj podcastu
Paweł Łopatka

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3 / 5. Ilość ocen: 9

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Droga słuchaczko lub drogi słuchaczu, zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania rozmowy z Pawłem Łopatką, którego miałem przyjemność poznać bliżej podczas naszej wspólnej pracy w stowarzyszeniu ABSL. Rozmowa z Pawłem jest drugim nagraniem w ramach serii „Inspirujące liderki i liderzy„.

Paweł nie tylko zarządza dużą firmą ale znajduje również czas na działania pro-bono angażując się w najróżniejsze projekty społeczne.

Gość

Paweł ŁopatkaPaweł Łopatka – VP, Country Manager SoftServe Poland oraz członek Rady Strategicznej ABSL, odpowiedzialny za PR i Marketing. Doświadczony menedżer – zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, z umiejętnością prowadzenia projektów i angażowania ludzi w czasie ciągłych zmian. Konsultant strategiczny i doradca technologiczny w obszarach fin-tech, mediów i transformacji cyfrowej. Mentor środowisk startupowych w Polsce i na świecie. Były członek zarządu PMI Polska. Pasjonat zarządzania strategicznego, metodyk zwinnych, zarządzania ludźmi oraz innowacji. W 2018 roku został wybrany Menedżerem Roku w konkursie Fundacji Pro Progressio.

Paweł jest absolwentem Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Abertay w Dundee, a także studiów doktoranckich w dziedzinie zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Redknee, Nokia i BBC Scotland. W wolnym czasie praktyk sztuk walki, ale także fotograf, podróżnik i windsurfer. Lubi ryzyko, adrenalinę i innowacyjne pomysły, zawsze szuka nowych wyzwań oraz możliwości nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

2 komentarze
  • Też mam na imię Paweł, też ukończyłem Politechnikę Opolską (i nie tylko), też byłem w Wielkiej Brytanii (i robiłem różne rzeczy), też jestem z rocznika 8…0. Czy ma jeszcze szansę na dojście do czegoś? Interesujący podcast. Dziękuję Sebastianie.Dziękuję Pawle.

    • Cześć Paweł, jestem pewien że już wiele osiągnąłeś. I jestem pewien że jeszcze wiele przed Tobą. Rozwój w organizacjach czy też poza nimi to ciekawy proces, bardzo wiele zależy ale też trochę od szczęścia. Trzymam kciuki za Ciebie!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 2