fbpx
Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy
Paweł Łopatka

Paweł Łopatka | Inspirujące liderki i liderzy

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 3.4 / 5. Ilość ocen: 5

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Droga słuchaczko lub drogi słuchaczu, zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania rozmowy z Pawłem Łopatką, którego miałem przyjemność poznać bliżej podczas naszej wspólnej pracy w stowarzyszeniu ABSL. Rozmowa z Pawłem jest drugim nagraniem w ramach serii „Inspirujące liderki i liderzy„.

Paweł nie tylko zarządza dużą firmą ale znajduje również czas na działania pro-bono angażując się w najróżniejsze projekty społeczne.

Gość

Paweł ŁopatkaPaweł Łopatka – VP, Country Manager SoftServe Poland oraz członek Rady Strategicznej ABSL, odpowiedzialny za PR i Marketing. Doświadczony menedżer – zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, z umiejętnością prowadzenia projektów i angażowania ludzi w czasie ciągłych zmian. Konsultant strategiczny i doradca technologiczny w obszarach fin-tech, mediów i transformacji cyfrowej. Mentor środowisk startupowych w Polsce i na świecie. Były członek zarządu PMI Polska. Pasjonat zarządzania strategicznego, metodyk zwinnych, zarządzania ludźmi oraz innowacji. W 2018 roku został wybrany Menedżerem Roku w konkursie Fundacji Pro Progressio.

Paweł jest absolwentem Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Abertay w Dundee, a także studiów doktoranckich w dziedzinie zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Redknee, Nokia i BBC Scotland. W wolnym czasie praktyk sztuk walki, ale także fotograf, podróżnik i windsurfer. Lubi ryzyko, adrenalinę i innowacyjne pomysły, zawsze szuka nowych wyzwań oraz możliwości nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Napisane przez
Sebastian

Dodaj komentarz