fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Bianka Siwińska | Inspirujące liderki i liderzy

Słuchaj podcastu
Bianka Siwińska

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Nasz podcast Ci się spodobał

może zechcesz zostać ze mną w kontakcie?

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

 Zapraszam Cię na fantastyczną rozmowę z Bianką Siwińską, wspaniałą liderką, społeczniczką, naukowczynią i dziennikarką. Pełne bio Bianki jest dostępne poniżej. Rozmowa z Bianką otwiera nową serię podcastów o tytule „Inspirujące liderki i liderzy„.

Znasz inspirujący liderów? Zarekomenduj ich! Być może kolejny podcast będzie z jednym z nich.

Bianka Siwińskadr Bianka Siwińska, CEO Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, naukowczyni, dziennikarka i aktywistka. Stworzyła akcję „Dziewczyny na politechniki!” i szereg zaawansowanych projektów wspierających kobiety w technologiach.

Za projekt „IT for SHE” Fundacja nagrodzona została przez Komisję Europejską nagrodą European Digital Skills Award. Jej „Perspektywy Women in Tech Summit” to największa konferencja dla kobiet w IT & TECH w Europie.

W 2019 zgromadziła ponad 6 tysięcy uczestniczek z 52 krajów świata.

 

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 1