fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Marcin Mazurek, Dyrektor Techniczny w Allegro

Słuchaj podcastu
Marcin Mazurek

Jaki był jego największy aha moment, a może było ich więcej niż jeden? Jak zaczął pracę w Allegro, jakie ma pasje i wiele wiele więcej dowiesz się z mojej z mojej rozmowy z Marcinem Mazurkiem.

W serii Inspirujące Liderki i Liderzy przybliżam Wam ciekaw, nietuzinkowe postacie, które mnie zaciekawiły lub zainspirowały. Jeśli masz taką osobę, i chciałabyś/chciałbyś posłuchać jej w podcaście, daj mi znać.

Marcin Mazurek: na co dzień członek Tech Exec Team w Allegro. Odpowiedzialny za zbudowanie i prowadzenie zespołu Platformy Technicznej i Operacji, który daje fundamenty technologiczne, ekosystem developerski, governance i procesy do budowania platformy Allegro.

Związany z Allegro przez 16 lat, przez ten okres odpowiedzialny za różne zespoły i obszary technologiczne i operacyjne w Allegro. Odpowiedzialny za transformacje zespołów infrastrukturalnych w kierunku wykorzystania metodologii zwinnych i zarządzania efektywnością działania IT.

Zaangażowany w organizację i uczestnictwo w wielu inicjatywach  w ramach budowania community technicznego w Polsce. Absolwent studiów MBA na Uniwersytetu Ekonomicznym w Poznaniu, studiów podyplomowych w Instytucie Telekomunikacji i Łączności w Warszawie, oraz programu TGM Executive Education w Insead Business School.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 21