fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Marcin Mazurek, Dyrektor Techniczny w Allegro

Słuchaj podcastu
Marcin Mazurek

Jaki był jego największy aha moment, a może było ich więcej niż jeden? Jak zaczął pracę w Allegro, jakie ma pasje i wiele wiele więcej dowiesz się z mojej z mojej rozmowy z Marcinem Mazurkiem.

W serii Inspirujące Liderki i Liderzy przybliżam Wam ciekaw, nietuzinkowe postacie, które mnie zaciekawiły lub zainspirowały. Jeśli masz taką osobę, i chciałabyś/chciałbyś posłuchać jej w podcaście, daj mi znać.

Marcin Mazurek: na co dzień członek Tech Exec Team w Allegro. Odpowiedzialny za zbudowanie i prowadzenie zespołu Platformy Technicznej i Operacji, który daje fundamenty technologiczne, ekosystem developerski, governance i procesy do budowania platformy Allegro.

Związany z Allegro przez 16 lat, przez ten okres odpowiedzialny za różne zespoły i obszary technologiczne i operacyjne w Allegro. Odpowiedzialny za transformacje zespołów infrastrukturalnych w kierunku wykorzystania metodologii zwinnych i zarządzania efektywnością działania IT.

Zaangażowany w organizację i uczestnictwo w wielu inicjatywach  w ramach budowania community technicznego w Polsce. Absolwent studiów MBA na Uniwersytetu Ekonomicznym w Poznaniu, studiów podyplomowych w Instytucie Telekomunikacji i Łączności w Warszawie, oraz programu TGM Executive Education w Insead Business School.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 21