fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Zapraszam Cię dzisiaj na bardzo interesującą rozmowę z Januszem Dziurzyńskim w której zadałem kilka trudnych pytań, a Janusz szczerze na nie odpowiedział. Dla mnie to była ogromna przyjemność aby poznać lepiej jego historię lidera, w której na pewno wydarzy się jeszcze wiele wspaniałych rzeczy.

W tej serii mam możliwość porozmawiania z doświadczonymi liderkami i liderami o ich doświadczeniach zawodowych, o tym jak wyglądały ich sukcesy, ale również czego nauczyli się z porażek. Janusza możecie również posłuchać w podkaście o tym, jak poprowadzić super panel dyskusyjny.


Janusz Dziurzyński

Janusz posiada bogate wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w obszarze technologii, transformacji w handlu i budowania nowoczesnych usług dla biznesu.

Od marca 2021 roku pełni rolę Global Information & Digital Technology Manager w British American Tobacco.

Od roku 1995 związany z jednym z czołowych graczy branży CPG na świecie – Procter & Gamble. Odpowiedzialny za wiele regionalnych i globalnych projektów obsługi kompleksowych rozwiązań z zakresu analityki, wspierania decyzji, sprzedaży, marketingu, planowania i logistyki. Na swoim koncie ma również liczne transformacje biznesowe i technologiczne, wliczając w to znaczące przekształcenia organizacyjne, o zasięgu zarówno regionalnym jak i globalnym.

Odpowiedzialny za zbudowanie największego poza USA centrum IT w świecie P&G obsługującego kluczowe globalne procesy firmy. Od roku 2005 na stanowisku Dyrektora IT w Global Business Services.

Jeden z założycieli ABSL, wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia. Od 2016 pełnił rolę COO. Jeden z architektów projektu ABSL 2.0. W roku 2017 wybrany do Rady Strategicznej jako Wice-Prezydent. Wybrany ponownie w 2019 roku do podjęcia roli związanej ze szczytem ABSL i kierownictwem ds. Konferencji. Od listopada 2020 roku pełni rolę Prezesa Zarządu ABSL.

Od lutego 2018 Dyrektor ds. Rozwoju grupy OEX Business Services oraz Członek Zarządu ArchiDoc S.A. wiodącego dostawcy nowoczesnych usług na rynku polskim.

Janusz Dziurzyński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA sygnowany przez trzy renomowane uczelnie europejskie. Przez ponad cztery lata pracował w centrali P&G w Szwajcarii.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 15