fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Empatia i Empatyczne Przywództwo | Kampania Bliżej Siebie

Słuchaj podcastu

Bliżej Siebie” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna, skupiająca się na temacie zdrowia psychicznego w środowisku pracy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Grupa Artemis.

Jej druga odsłona zwraca uwagę na stały element obecnej rzeczywistości społeczno-zawodowej, jakim są ciągłe zmiany, a motywem przewodnim czyni zarządzanie zmęczeniem zmianami i emocjami z nimi związanymi. Celem działań kampanii jest wspieranie dorosłych w radzeniu sobie ze stresem, presją, emocjami i wzmacnianie umiejętności adaptacji do zmian.

Naszą gościnią która, wprowadzi nas w temat Kampanii, przedstawi wyniki poprzedniego raportu jest Agata Swornowska-Kurto, Socjolog, CEO (Chief Empathy Officer) Grupy ArteMis, organizatorka ogólnopolskiej kampanii „Bliżej Siebie”. Ekspertka ds. komunikacji wspierającej dobrostan i kulturę zdrowia w organizacjach. 

Agata Swornowska-Kurto

Jako liderka zespołu specjalistów, prowadzącego wszechstronną komunikację marketingową i PR, realizuje m.in. kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz budowy świadomości wokół ważnych społecznie tematów, w tym ochrony zdrowia. Grupa ArteMis była m.in. współorganizatorem ogólnopolskiej kampanii na rzecz zdrowia psychicznego w środowisku pracy „Zrozum. Poczuj. Działaj!”.
 
Jest cenioną prelegentką polskich konferencji. Regularnie występuje w mediach. Została wyróżniona przez magazyn Businesswoman & Life wśród 50 Wpływowych Kobiet Biznesu. W raporcie Pro Progressio z 2020 roku dołączyła do osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce i za granicą.
 
Ambasadorka zdrowego stylu życia i samorozwoju. Kieruje się mottem: „Zadbaj o ludzi, a oni zadbają o Twój biznes”. Czerpie inspiracje od światowej sławy ekspertów, kończąc liczne kursy m.in. „The Science of Well-Being” organizowany przez Uniwersytet Yale.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Bądźmy "Bliżej Siebie"Odcinków: 12