fbpx
12 predykcji na 2021

12 predykcji na 2021

Freenovation Predictions Book to 12 prognoz na 2021 rok, związanych z najistotniejszymi obszarami funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy: kulturą i klimatem organizacji, zarządzaniem projektem i zespołem, innowacją, rozwojem talentów, zaangażowaniem, komunikacją, organizacją pracy, przywództwem, czasem wolnym i well-being.

Autorzy

Swoją wiedzą i długofalową perspektywą podzielili się liderzy i eksperci z takich organizacji, jak Freenovation, Spotify, Brainly, Aon, Remote-how, SmartRecruiters, Sabre, Mental Health Center by Diversity Hub, AGH, University of Maryland, Creatio Fantastica oraz Open Innovation House.

Prognozy, które znajdują się w publikacji, identyfikują najważniejsze trendy w obszarach, które stanowią podstawę budowania długofalowej strategii działań firm i organizacji. To krótkie, przystępne teksty, które nakierowane są na to, aby uwrażliwić na zmiany, które staną się rzeczywistością w okresie wielkiego przyspieszenia – roku 2021.

Patroni publikacji

Re:view, Artur Kurasiński kurasinski.com, podcast Nowoczesny Lider, podcast Menedeżer Plus, Krakowska Szkoła Biznesu (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), studia podyplomowe IT Business Management AGH oraz Talent Management in Tech Companies, CIONET, Mania Nauki, Sedlak&Sedlak, FRONT EDGE Innovation & Leadership Summit.

Napisane przez
Sebastian

Leave a Reply