fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

12 predykcji na 2021 | Świadome Firmy Budują Poczucie Autentycznego Bezpieczeństwa

Słuchaj podcastu

Freenovation Predictions Book to 12 prognoz na 2021 rok, związanych z najistotniejszymi obszarami funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy: kulturą i klimatem organizacji, zarządzaniem projektem i zespołem, innowacją, rozwojem talentów, zaangażowaniem, komunikacją, organizacją pracy, przywództwem, czasem wolnym i well-being.

Marcin Floryan

Dzisiaj moim i Waszym gościem jest Marcin Floryan.


Marcin Floryan

Na styku technologii, pracy z ludźmi, oraz złożonych systemów organizacyjnych odnajduję swoją pasję. Uwielbiam korzystać z szerokiego wachlarza narzędzi, które staram się czerpać z bardzo różnych źródeł, a to wymaga ciągłego uczenia się. Zależy mi na tworzeniu przestrzeni, w której każdy może czuć się pewnie, swobodnie i w pełni realizować swój potencjał. Niektórzy powiedzą, że jestem liderem, a ja wtedy myślę o turkusie. Ciągle wydaje mi się, że potrafię jeszcze programować.

Obecnie odkrywam nowe wyzwania rozwijając departament budujący technologię do odtwarzania muzyki i wideo w firmie Spotify w Sztokholmie.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Środa z FreenovationOdcinków: 5