fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

12 predykcji na 2021 | Świadome Firmy Budują Poczucie Autentycznego Bezpieczeństwa

Słuchaj podcastu

Freenovation Predictions Book to 12 prognoz na 2021 rok, związanych z najistotniejszymi obszarami funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy: kulturą i klimatem organizacji, zarządzaniem projektem i zespołem, innowacją, rozwojem talentów, zaangażowaniem, komunikacją, organizacją pracy, przywództwem, czasem wolnym i well-being.

Marcin Floryan

Dzisiaj moim i Waszym gościem jest Marcin Floryan.


Marcin Floryan

Na styku technologii, pracy z ludźmi, oraz złożonych systemów organizacyjnych odnajduję swoją pasję. Uwielbiam korzystać z szerokiego wachlarza narzędzi, które staram się czerpać z bardzo różnych źródeł, a to wymaga ciągłego uczenia się. Zależy mi na tworzeniu przestrzeni, w której każdy może czuć się pewnie, swobodnie i w pełni realizować swój potencjał. Niektórzy powiedzą, że jestem liderem, a ja wtedy myślę o turkusie. Ciągle wydaje mi się, że potrafię jeszcze programować.

Obecnie odkrywam nowe wyzwania rozwijając departament budujący technologię do odtwarzania muzyki i wideo w firmie Spotify w Sztokholmie.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Środa z FreenovationOdcinków: 5