fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Raport Roczny ABSL (2024)

Słuchaj podcastu
Raport Roczny ABSL

Raport roczny ABSL to wyczekiwane przez cały sektor uslug nowoczesnych, podsumowanie tego co obserwują oraz to co planują firmy z sektora w swoich jednostkach biznesowych w tym, i w następnym roku.

To również wiele ciekawych komentarzy ekspertów dodających interesującego kontekstu do samego raportu.

Raport roczny ABSL w 2024 roku porusza następujące obszary:

  • przewidywany poziome wzrostu sektora
  • wprowadza nas w meandry sytuacji geopolitycznej, i jak ta sytuacja wpływa na nasz rynek
  • porusza wątek transformacji sektora, która to przyspieszyła znacząco w tym roku
  • sytuację talentu, i jak zmienił się Polski rynek w tym obszarze
  • co oznacza dla sektora rozwój technologii ze szczególnym uwzględnieniem AI
  • jaki wpływ na sektor ma agenda ESG, i czy nadal jest istotnym elementem do zaadresowania w strategiach firm sektora w Polsce

Dariusz Kubacki

Vice President at ABSL, Vice President at KMD, and Managing Director of KMD Poland

Dariusz started his career at SAS Institute and then moved to Hewlett-Packard, where he managed the teams of several hundreds of IT experts spread across 10 European countries in global and regional structures.

His  responsibilities included IT projects and services for European and global customers and complex IT transformations.

He held also position of IT Director at PAREXEL International. 
Since the beginning of 2018, he has been responsible for the dynamically growing Polish affiliate of KMD, an NEC Company.

In the global structures of KMD Group he is heading Digital Transformation Services teams as Vice President in client-centric  business unit. His area of business responsibility includes critical projects, IT and security services provided to the European customers of NEC mainly from highly restricted and regulated sectors like public, healthcare, financial and energy. 

In ABSL Poland, he is responsible for Business Intelligence and Thought Leadership.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Trendy / RaportyOdcinków: 6