fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Monika Reszko, Autorka Książek, Psycholog

Słuchaj podcastu
Monika Reszko

Monika Reszko jest nie tylko autorką książek ale jest również psychologiem, trenerem, tłumaczem, przedsiębiorcą z zacięciem do kreowania własnej rzeczywistości i ulepszania wszystkiego, na co ma wpływ.

W tym podcaście rozmawiamy o jej najnowszej książce „Mindf*ck Szefa”, ale również o niej samej i jej doświadczeniach.

Tym razem, w ramach próbowania nowych form podcastowych, mamy również kilkoro gości, od których możecie usłyszeć kilka słów o Monice jak i o jej książce.

O książce

Mindf*ck szefa” to książka dla szefów, którzy mają dość motywacyjnego pustosłowia i chcą przestać zajmować się tylko objawami, żeby w końcu zająć się prawdziwymi przyczynami, które blokują rozwój i osiąganie oczekiwanych rezultatów.

To pozycja dla odważnych i uważnych – o ludziach i prawdziwych doświadczeniach, bez iluzji i upiększania

„Wielu szefów mówi, że marzy o samodzielnych pracownikach. Każdy z tych pracowników dostał się do firmy, robi zakupy, wychowuje dzieci, załatwia sprawy urzędowe. Może oni w sumie są samodzielni i potrafią radzić sobie w życiu? Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli im się pozwoli, to poradzą sobie z zadaniami w pracy.

Puszczanie wodzy bywa wyzwaniem — nigdy nie wiesz, czy koń nie poniesie. Jednak kopania się z nim nie polecam. Nie można też za konia galopować. Jedyny sposób, by jazda była przyjemna, to dopasować swoje ruchy.”

Marek Kamiński, jeden z recenzentów książki napisał: „To może być dobry początek nowej drogi, nowego ja, nowego życia…”

A fragmentu audiobooka możesz posłuchać na kanale Moniki:

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 23