fbpx

Miłka Raulin | Inspirujące Liderki i Liderzy

Słuchaj podcastu
Miłka Raulin
Miłka Raulin

Zapraszam Cię na wyjątkowy podcast, ponieważ tym razem moim gościem jest wspaniała liderka, Miłka Raulin która jest najmłodszą Polką która zdobyła Koronę Ziemi.

Odważny pomysł zdobycia najwyższych wierzchołków wszystkich kontynentów, wpadł jej do głowy w 2011 roku. To wtedy narodził się projekt “Siła Marzeń – Korona Ziemi”, który realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku zdobyła Everest i została wówczas najmłodszą i jednocześnie dziesiąta Polką oraz pierwszą gdynianką, a także Kaszubką z Koroną Ziemi.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 15 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Sabre, gdzie kieruję 1500 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Odcinków: 8
Lider
Książka "Lider Wystarczająco Dobry"
12 lekcji autentycznego przywództwa na czasy niepewności
Zamów już dzisiaj
close-image