fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Greg Albrecht, doradca zarządów, anioł biznesu i autor podcastu

Słuchaj podcastu
Greg Albrecht

Zapraszam do niezwykle ciekawej dyskusji z Gregiem Albrechtem, którego zakres działania jest naprawdę spektakularny.

Rozmawiamy o inwestycjach, postanowieniach noworocznych oraz o tym jak pogodzić tak wiele inicjatyw i nadal mieć czas i energię na nowe pomysły.

Twoim i moim gościem jest dzisiaj Greg Albrecht przedsiębiorca, doradca, inwestor w branży technologicznej. Wieloletni praktyk biznesu, które swoje doświadczenia przekuwa w skuteczne narzędzia do zarządzania.

Jest założycielem Albrecht&Partners – firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich.

Słuchaj wygodnie w aplikacji mobilnej

Certyfikowany coach International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Inwestuje w startupy NxtGen Angels.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

Inspirujące liderki i liderzyOdcinków: 18