fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Wywiad z Olgą Kozierowską podczas Poznań Mentoring Walk 2018

Słuchaj podcastu
Olga Kozierowska

Poznań Mentoring Walk jest projektem, który dzięki dobrej woli i zaangażowaniu wielu osób udało się zainicjować w Poznaniu kilka lat temu, i pomimo że już tam nie mieszkam, projekt cały czas jest realizowany.

Jedną z inicjatyw jaka powstała na jego kanwie były Mentoringowe Wtorki, zestaw kilkunastu filmów, których zadaniem było przybliżenie idei mentoringu oraz pomoc mentee i mentorom do przygotowania się do tych ról. Miałem przyjemność poprowadzić jeden z wywiadów z Olgą Kozierowską, trenerką biznesu, dziennikarką, mówczynią motywacyjną, ekspertka od życiowych zmian, założycielką Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, która od wielu lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia tego nagrania.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

W mediachOdcinków: 3