fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Wywiad z Olgą Kozierowską podczas Poznań Mentoring Walk 2018

Słuchaj podcastu
Olga Kozierowska

Poznań Mentoring Walk jest projektem, który dzięki dobrej woli i zaangażowaniu wielu osób udało się zainicjować w Poznaniu kilka lat temu, i pomimo że już tam nie mieszkam, projekt cały czas jest realizowany.

Jedną z inicjatyw jaka powstała na jego kanwie były Mentoringowe Wtorki, zestaw kilkunastu filmów, których zadaniem było przybliżenie idei mentoringu oraz pomoc mentee i mentorom do przygotowania się do tych ról. Miałem przyjemność poprowadzić jeden z wywiadów z Olgą Kozierowską, trenerką biznesu, dziennikarką, mówczynią motywacyjną, ekspertka od życiowych zmian, założycielką Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, która od wielu lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia tego nagrania.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Leave a Reply

Więcej z tej serii

W mediachOdcinków: 3