fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

What’s the new next? ABSL 2019

Słuchaj podcastu
Interview / Media

Nie mamy pojęcia jak będzie wyglądał rynek pracy w 2050 roku. „What’s The New Next? pokazuje jednak, które obszary potrzebujemy zagospodarować tu i teraz, aby być gotowymi na świat w ciągłej (r)ewolucji technologicznej.

Inspiracją do naszych wywiadów z Microsoft (Mark Loughran), Siemens (Dominika Bettman), Sabre Corporation (Sebastian Drzewiecki), Shell (Piotr Dziwok), Miasto Poznań (Katja Lozina), Beata Stelmach, Sylwia Królikowska, Michał Kanarkiewicz jest książka historyka Yuval Noah Harari „21 lekcji na XXI wiek” oraz moje wywiady z Zofia Dzik, doświadczonym C-level menedżerem, członkinią wielu rad nadzorczych.

Partnerem tego projektu jest #VASTINT, właściciel biurowców Business Garden. Dziękujemy!

Powered by: NewMoon Marketing

 

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

W mediachOdcinków: 8