fbpx
Social media
Szukaj
Słuchaj na:

Miasto – Miasto | Sebastian Grabowski

Słuchaj podcastu
Live z Sebastianem Grabowski - Miasto - Miasto

Miasto – Miasto to opowieść o tym, jak technologia zmienia rzeczywistość wokół nas. Sebastian Grabowski zaprasza Cię we wspólną podróż po świecie internetu rzeczy i inteligentnych miast.

Na jego kanale na Youtube odwiedzasz różne miejsca w Polsce, poznajesz ekspertów i samorządowców oraz możesz zaobserwować, jak rewolucja technologiczna, której jesteśmy świadkami, wpływa na usługi publiczne, miasta i społeczeństwo.

Sebastian Grabowski, jest gospodarzem tego kanału, ekspertem d/s nowych technologii, telekomunikacji, a także wykładowcą uniwersyteckim.

Czy podobał Ci się ten podcast?

Wybierz liczbę gwiazdek

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Ten podcast nie ma jeszcze ocen, możesz być pierwszy!

Bardzo mi przykro, że nie podoba Ci się ten podcast

Pomóż mi, aby następny był lepszy!

Powiedz, co powinienem zmienić.

Nazywam się Sebastian Drzewiecki i zawodowo definiuję się jako strateg zarządzania. Od 20 lat kieruję zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijałem firmy od 240 do 700 pracowników, a obecnie jestem dyrektorem zarządzającym w Softserve, gdzie kieruję 1000 osobową organizacją.

Chętnie angażuję się w projekty non-profit związane z budowaniem kapitału społecznego. Działam w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL.

Po godzinach realizuję autorski projekt „Nowoczesny Lider” - podcast skierowany do managerów, którzy chcą być skutecznymi i inspirującymi liderami. Wspólnie z gośćmi rozmawiam o sprawdzonych, konkretnych rozwiązaniach oraz metodach stosowanych przez praktyków zarządzania. A gdy w końcu znajdę wolną chwilę, z przyjemnością spędzam ją na grze w golfa.

Autor książki "Lider Wystarczająco Dobry", która znalazła się na szczycie popularności w EMPIK w kategorii Biznes.

Zostaw komentarz!

Więcej z tej serii

ProjektyOdcinków: 1